Wpis z mikrobloga

Cześć, pewnie spotkaliście się już z takimi misiami jak na zdjęciu. Niedługo dzień kobiet ja posiadam pare sztuk i z tej okazji #rozdajo. Miś jest wykonany z miękkich, piankowych różyczek i ma 25 cm wysokości. Na żywo wygląda świetnie.
Jutro wśród osób plusujących, wylosuję jedną osobę która otrzyma ode mnie takiego misia. Do opłacenia tylko przesyłka.
Korzystając z okazji jeśli ktoś chciałby zrobić swojej różowej prezent i zakupić takiego cudownego misia zapraszam na priv. (65 PLN z przesyłką)
C.....k - Cześć, pewnie spotkaliście się już z takimi misiami jak na zdjęciu. Niedług...

źródło: comment_1614630286noqBK6O7AFgljVSFpYg7I8.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Przed sekundą włożyłam takiego do koszyka na Allegro... już myślałam że pomyliłam apki :)
  • Odpowiedz
  • 0
Urocze na swój sposób, mega mi się podoba. () Chciałabym to dostać od niebieskiego.
  • Odpowiedz
@papaj42:
Po części masz rację, ale to że zapełnisz sobie żołądek w miłym towarzystwie, to nie wszystko. Kobiety lubią "gesty'. Ot taka stara prawda, że jeden mały kwiatek może zwojować więcej niż twoje pełne jelito.
  • Odpowiedz
@ElijahBaley: on to napisał po przecinku. Za 30zł od łebka można coś tam zjeść małego, zależy od tego czy ktoś miał na myśli zwykłą knajpkę, czy restaurację, bo w restauracji to nie wiem, tatara można upolować w tej cenie, albo jakieś proste spaghetti ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Kobiety lubią "gesty'. Ot taka stara prawda, że jeden mały kwiatek może zwojować więcej niż twoje pełne jelito.


@zuzka-kotkowska:
  • Odpowiedz
@Chomicz3k:

Na żywo wygląda świetnie


Dobrze, że to podkreślasz, bo na zdjęciu wygląda jak upośledzone. Zresztą wątpię, że na żywo jest lepiej.

@zuzka-kotkowska:

Kobiety lubią "gesty'.


Czyli zorganizowanie czasu przy wspólnej aktywności nie jest gestem drugiej osoby? Myślałam, że to jedynie taki głupi stereotyp, że kobiety lubują się w otrzymywaniu jakichś kurzozbieraczy, bibelotów i innych nikomu niepotrzebnych pierdółek... O wiele bardziej wolałabym spędzić czas przy wspólnym posiłku w jakimś przyjemnym
  • Odpowiedz
@ja_to_nie_ale_ty-to-tak: Wspólna aktywność, to nie romantyzm tylko pragmatyzm. Fajna na co dzień, bo o to chodzi w zwiazku, ale czasami fajnie dostać jakiś głupi malutki nikomu niepotrzebny bibelocik, a nie tylko jedzenie, jedzenie jedzenie. Coś co pozostawi wiecej wspomień niż wspólne gastro w łazience. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I mówię, o tym nie tylko w konteksie 'kobiecych' świąt, faceci też mają swoje małe święta, które zasługują na
  • Odpowiedz