Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam na rozbiórkę pogromcy Heroda i Tobacco Vanille, oczywiście w moim odczuciu, Vilhelm Parfumerie The Oud Affair. Nosi mi się go najlepiej z całej trójki, jest moim zdaniem najbardziej wyrazisty i męski. Nie oznacza to, że są to zapachy "identyczne", ale łączy je sporo elementów :)

VILHELM PARFUMERIE THE OUD AFFAIR - 9,5zł/ml
Do rozlania około 40ml.
Minimum 5ml.
Fragrantica: https://www.fragrantica.com/perfume/Vilhelm-Parfumerie/The-Oud-Affair-33565.html

Odlewanie oraz wysyłkę planuję w połowie przyszłego tygodnia ze względu na dużą ilość zajęć.
Metoda odlewania to strzykawka + wężyk. Będą także ładne etykietki :) Flakonik zostaje ze mną, zamówiłem przed momentem.

A poniżej sporo innych rzecz do dobrania przy okazji. "Nowość" oznacza oczywiście, że nowe u mnie, nie nowy wypust ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dekanty
- Adnan Arcade Noir - ~10ml - 10zł - NOWOŚĆ
- Alexandria Fragrances Royal Equestrian oryginalny sample 5ml - 40zl (klon Parfums de Marly Layton) - niedostępne w PL - NOWOŚĆ
- Alexandria Fragrances Boschetti Della Costa 5ml - 35zl (klon Creed Jardin d'Amalfi) - niedostępne w PL
- Bond No. 9 Bleecker Street - ~10ml - 80zł
- Carolina Herrera Oud Couture (butikowy) - ~4ml - 35zł - bez atomizera - NOWOŚĆ
- Chopard Aigle Imperial - ~5ml - 25zł - NOWOŚĆ
- Davidoff Amber Blend - 5ml - 15zł - NOWOŚĆ
- Dior Santal Noir - oryginalna miniaturka ~6ml - 60zł - NOWOŚĆ
- Dior Vetiver (butikowy) - 10ml - 69zł
- Kilian Straight To Heaven - 7,5ml, oryginalna "miniaturka" - 79zł - NOWOŚĆ
- Jacques Fath Curacao Bay - 10ml - 25zł
- Juliette Has a Gun Vanilla Vibes - ~4ml - 10zł - NOWOŚĆ
- Lalique Ombre Noire - 10ml - 45zł
- Lalique Terres Aromatiques (butikowy) - 35zł
- Mancera Red Tobacco - ~8ml - 28zł - NOWOŚĆ
- Nomenclature SHI_SÕ - ~10ml - 50zł - NOWOŚĆ
- Saponificio Varesino Opuntia EDP - 15ml - 46zł - zapach od włoskiego producenta męskich kosmetyków linii zapachowej Opuntia mydła do golenia - w stylu Dior Sauvage
- Set Sail Martinique Tommy Bahama - 5ml - 17zł
- Tiziana Terenzi Siene - 5ml - 27zł
- Thomas Kosmala No. 4 Après l'Amour - 5ml - 33zł

Mililitry z włłsnych flakonów
- Alexandria Fragrances Hawaii Volcano (klon Creed Virgin Island Water) - 8zł/ml (ostatnie 10ml) - NOWOŚĆ
- Alexandria Fragrances Citron del Mar (klon Creed Millesime Imperial) - 8zł/ml (ostatnie 10ml) - NOWOŚĆ
- Alexandria Fragrances Zion (klon Roja Elysium Cologne) - 8zł/ml (ostatnie 5ml) - NOWOŚĆ
- Carner Barcelona Fig Man - 4zł/ml (maks 30ml)
- Carner Barcelona Salado - 4zł/ml (ostatnie 10ml)
- D&G Velvet Incenso (butikowy) - 8,5zł/ml (ostatnie 5ml) - NOWOŚĆ
- Dior Purple Oud (butikowy) - 4,80zł/ml (ostatnie 15ml)
- Jacques Zolty Parfums de Havane Cubata - 5,4zł/ml (ostatnie 10ml) - genialny tytoniowiec ze świetnymi parametrami - NOWOŚĆ
- Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum 2020 - 2,1zł/ml - NOWOŚĆ
- Kilian Back to Black - 9,5zł/ml (ostatnie 5ml)
- Kilian Apple Brandy (ekskluzywny dla butiku w Nowym Jorku) - 14,5zł/ml
- Kilian Gold Knight - 10zł/ml - NOWOŚĆ
- Maison Martin Margiela Jazz Club - 3,50zł/ml
- One Of Those Helium [2He] - 2zł/ml - klimaty Ambre Narguile Hermèsa / PdM Oajan
- Tom Ford Ombre Leather - 4zł/ml (maks 15ml) - NOWOŚĆ
- The Gate Secret Encounter - 5,5zł/ml (maks 25ml) - niedostępne w PL - genialny przyprawowiec, jest aromatycznie oraz mimo, że nie podają w składzie to mam wrażenie, że wyczuwam bardzo delikatnie tytoń. Dodatkowo fajnie w tle wyczuwalna szałwia i artemizja (retail -> 8zł/ml)
- Xerjoff Ivory Route - 9,5zł/ml (ostatnie 10ml)
- Yves Saint Laurent 24 rue de l'Université - 8zł/ml - Le Labo Santal 33 bez nuty ogórka :) Mój graal sandałowy (ostatnie 10ml)
- Yves Saint Laurent Caftan (Le Vestiaire) - 9zł/ml (ostatnie 5ml)

Flakony
A - Nasomatto Baraonda ~12ml - 180,00zł - NOWOŚĆ
B - Nasomatto Fantomas ~7,5ml - 112,50zł
C - Paco Rabanne Ultraviolet - 100ml bez psika testowego - 140zł

Szkło: 3 zł
Mam szkiełka: 5 ml, 10 ml, 30 ml - szkieł powinno mi wystarczyć - będę domawiać w razie potrzeby.

Koszty wysyłki
Paczkomat: 13zł
Kurier inpost: 15zł

#rozbiorka #perfumy
sbosy - Dziś zapraszam na rozbiórkę pogromcy Heroda i Tobacco Vanille, oczywiście w m...

źródło: comment_1614595877dgAZ6pHVGVhUFRirPM2qR6.jpg

Pobierz
  • 2
@vizori: Brałem 2x30ml i raz 1x30ml płacąc średnio mądrze za każdym razem za transport z UK, 8zł/ml to uśredniona cena z obu zakupów. Ale w sumie za 7,5zł/ml mogę odlać jak będą chętni :)