Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DreamBoy98: Brak szacunku do innych ze strony DnoCasio i zbyt wielka pewność siebie, któregoś dnia zakończy się jego bolesną przegraną (na co po cichu liczę). Łeb ma zryty, więc nie spodziewam się wyciągnięcia jakichkolwiek wniosków z ewentualnej przegranej.
Wisienką na torcie było by jednak jakieś wielkie upokorzenie DnoCasio w trakcie walki.
@marv0oo: to sie karma nazywa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@meemphis11: IMO wypowiedz ze chetnie by sie z nim zmierzył jest lekką zaczepką, jak uwazasz mnie nie interesuje, mozesz nazywać to nawet znieważeniem.
@WiktorekS: Przecież do walki z Najmanem tak długo nie mogło dojść właśnie przez to, ze jeden chciał MMA drugi boks. Testosteron mówił na konfach, ze walki w takim razie nie bedzie, ale #!$%@?
to sie karma nazywa ( ͡º ͜ʖ͡º)


@DreamBoy98: to się nazywa bycie #!$%@?ą i kozaczenie przez kabel.
Kasjo miał JEDNĄ walkę w której to on kogoś wyzwał. Reszta walk to jakieś randomy typu Lupa się pluły do niego więc miał święte prawo ustalać swoje warunki, bo to on im robi łaskę, że mogą sobie na nim podbić zasięgi.
Taka prawda
@meemphis11: a co ja wujek google?
@marv0oo: Jak Parke #!$%@? to #!$%@? kim jest? Nawet sowjemu koledze, ktorego wyzywał do walki kazał zbijać wage xD i to nie było 5 kg jak tutaj. Chlopie widzisz to co ci powie twoj idol. Przejrzyj na oczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Chlopie widzisz to co ci powie twoj idol


@DreamBoy98: masz urojenia typie. To nie mój idol, ale prawda jest taka, że jak ktoś cie wyzywa i gada, że cie zniszczy bez względu na wszystko, a potem stawia warunki żeby zmniejszyć szanse rywala, to jest cwelem bez honoru

Jak Parke #!$%@? to #!$%@? kim jest?

tym samym