Wpis z mikrobloga

Tak tylko się z wami podzielę fajnym spostrzeżeniem (z mojej perspektywy). Nie mam kompletnie parcia summonować na tym bannerze. Same szroty jak dla mnie (w sensie, postacie są silne, ale kompletnie mnie nie interesują. Wiem że bym nimi nie grał bo ich zwyczajnie nie lubię).

I tu kumulacja, jako że mam to podejście od zawsze to na tym bannerze mam Bojucka (a no tak, był ktoś taki), Zangye (o, to ten jego sidekick), Coore (no, on jest akurat bardzo spoko), Gohana (ZzzZzzZzz), gorzszego super Gohana (banner mi przypomniał że taka karta jest xD), Bardock (fajny ale już rainbow), android 13 (bez kitu, musiałem spradzić jego numer bo nie pamiętam).

Tak więc tego ten. No Coora spoko ale wróci. Prędzej za te DSy puszczę LR summona niż tego Dokkanfesta.

A wszystkim wam pullującym życzę farta!
#dokkanbattle
  • 10
@daray89: Powtarzam sobie to za każdym razem ale pomyślałem : dam szanse. No i #!$%@? nie jedną a trzy bo niby do trzech razy sztuka ... Oprócz Gohana int ( druga kopia wpadła) SAMO GÓWNO ! :) Teraz tylko czekać na EZA i może na saiyan day coś wpadnie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@8x88: miałem podobne podejście, ale widziałem 6 Anni na jp i obiecuje sobie sprawę wstrzemięźliwość summonową do czasu premiery na GLb - za dużo dobrych rzeczy tam będzie żeby przejebywac obecnie dsy