Wpis z mikrobloga

@Bartout624: jak jest jakaś awaria albo przerwa to można skorzystać z karty innego banku. Kiedyś na stacji benzynowej w jednym dzikim kraju odrzucali mi płatność. Dobrze że miałem drugą. Tak samo jest z gotówką. Zawsze warto mieć ze sobą jakiś papierek na wszelki wypadek.
@Bartout624: Aktualnie posiadam konta w siedmiu polskich bankach (nie licząc Revoluta, ZEN, Vivid, n26 itp.). Ta liczba u mnie pływa i obecnie jest jedną z najniższych w historii. Otwieram w ramach promocji bankowych, najczęściej po 400zł "się schylę", a obecnie nas one nie rozpieszczają więc dlatego tak mało. Przydatne, tanie w obsłudze z różnymi benefitami zostawiam, resztę likwiduję po wypłacie pieniędzy, które miałem dostać za otworzenie. Trzymam choćby Toyota Bank, bo
@Bartout624: Posiadamy konta w większości banków a to głównie ze względu na liczne promocje jakie banki oferują na tzw. start. WIele ludzi nie wierzy w takie cuda a my od lat cierpliwie krok po kroczku zgarniamy po kilkaset złotych za każde konto co w perspektywie roku przynosi lekko 4000-7000k cebul ;) Poza tym jeżeli masz spore środki to warto trzymać je w różnych bankach (limit gwarancji BFG to 100k euro). Część