Wpis z mikrobloga

Bedąc chwilowo niepelnosprawnym przez zlamaną nogę #przegryw ujrzałem po raz kolejny jak cudowną mam żonę. Leżac w łozku przynosi mi leki, jedzenie, zmienia opatrunki, pomaga w myciu i wiele więcej i robi to pomimo dwóch małych szkrabów ktore wymagają wiekszej atencji niż ja. Widac w niej okrutne zmeczenie ale niezlomnie sie o mnie troszczy i nawet nie powie slowa skargi. Życze wam wszystkim mirki byście natrafili na taką kobietę w swoim życiu
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 63
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Kolega ma problemy z czytaniem. Gdzie napisalem ze jestem chadem? A czy moja zona nie jest to bys ocenil jakbys ją zobaczyl ale nie zobaczysz dlatego mozesz ograniczyc sie jedynie do gdybania. Kolejna sprawa jest taka ze kandydatka na żone musi miec cechy żony a nie modelki, a ze moja żona i ja o siebie dbamy fizycznie to dla mnie jest 10/10. Dlatego jestem wdzieczny swojemu ojcu ze poslubil
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Nie wiem skad w Tobie tyle jadu do mej osoby i po co mnie tak obrazasz skoro nic Ci nie zrobilem. Napisalem ze mi blizej a nie ze jestem. Czlowiekowi blizej do malpy niz do psa wiec czlowiek to małpa idac Twoim tokiem myslenia. Nie wyładowuj sie na mnie ze jestes przegrywem bo to nie jest moja wina
  • Odpowiedz
@Abu_Hajaar: Nie jestem czescią zadnych normikow wygrywow przegrywow czy kogo tam jeszcze macie. Jestem zwyklym facetem ktory zalozyl rodzine. I dlatego ze zalozylem rodzine jestem Twoim wrogiem? Swoich rodzicow tez uwazasz za wrogow ze byli/są w zwiazku ktorego Ty jestes owocem ?
  • Odpowiedz
Nie atakujcie normików kiedy nie piszą nic nam uwłaczającego.


@Ignite: Tutaj ewidentnie bluepillowanie dobrych chłopaków więc musiałem zareagować, lepiej niech będą swiadomi że nic ich nie czeka, przynajmniej się nie zawiodą.

Chyba dobrze, że ma normalną relację w związku?


@Ignite: Super ale po co to pisze ludziom którzy tego nie dostaną? niech to taguje #rozwojosobistyznormikami czy cos w tym stylu ale #przegryw no proszę
  • Odpowiedz
@PogryzionyPrzezPokemony: Życzenie nam dobrej kobiety nie jest żadnym bluepillem. Każdemu z naszych braci na tagu tego życzę. Szanse są małe, ale chciałbym, aby nam się udało. OP nie pisze nam, że wszystkie kobiety są wspaniałe i trzeba tylko do nich zagadać. Po prostu życzy nam tego, co chciałoby mieć wielu z nas.
  • Odpowiedz