Wpis z mikrobloga

O! Waśnie. Własnie widzia... o! Wieczór to powiem. Właśnie widziałem. Jakiś kanał. Jest. Taki. Właśnie yyy. Chemia. Co robi z ludźmi. Można wejść bo nie bede poka... mówił jak to po prostu chłop jak to się mówi przyprowadza kobietę do zabiegu która wygląda yy... ma szesiont lat, a później wygląda na czterdzieści lat. Właśnie ja dzisiaj zauważyłem. Właśnie też słyszałem, że to jest tak, że po prostu yyy trza mieć dobry wtrysk, żeby dobrze stryskać sie. Ogółem stryskać się na ogółem. No jest kobieta i mężczyzna, a kobieta stryska się swoimi sokami z krocza na... a. Na twarz. A później facet mężczyzna po prostu yy... kocha się pieści się i tryska na jej całe ciało. I ona lśni, błyszczy się jak nie wiem co. Na ten temat to własnie to powiem. Nie bede przeszkadzał bo bede jad kolacje to chciałem wam powiedzieć bedziecie sie mieli radość. Maść! A jaka jest maść nalepsza? Nasrać na czoło i...
- I pędzel wzionść i rosmarować
- Ale przepraszam bardzo jak ty nagrywasz to ja ci nie prze-rywam!
- Przerywasz!
- No łaśnie! To #!$%@? #!$%@? się ode mnie. Juszzaczynasz?!
- Ja mówię jak...
- Nie #!$%@? więcej #!$%@? filmów tutaj nie nagrasz #!$%@?!! Bo będę #!$%@? ja cię #!$%@? niszczył!! Noo. Dobranoc wam. Powedziałem...

Eurydyta #suchodolski i jego żona #kononowicz to #patostreamy
  • 1