Wpis z mikrobloga

Siemka mirki #tatuaze - w marcu chcę wykonać sobie swój pierwszy tatuaż. Robię powoli risercz po salonach w łódzkiem.
Dlatego też mam pytanie do osób obeznanych z tematem tutaj. Chce wytatuować sobie QR kod z zaszyfrowaną wiadomością, lewe przedramie, wewnątrz, 5x5cm.

Moje główne pytanie brzmi: co może pójść nie tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W sensie, czy wykonanie takiego tattoo jest skomplikowane i pomimo tego, że większość tatuażystów mówi, że się tego podejmie to mogą to #!$%@?ć i kod nie będzie sczytywalny? Ile Waszym zdaniem powinien kosztować taki tatuaż? (chociaż widełki). Ewentualnie czy jest tu jakiś artysta który już kiedyś tatuował qr kody?

Przesyłam przykład.

Dzięki :)
Sloneczko - Siemka mirki #tatuaze - w marcu chcę wykonać sobie swój pierwszy tatuaż. ...

źródło: comment_1614503913IhZVeWLjnhFXAtSPfwKlh3.jpg

Pobierz
  • 12
@Sloneczko: odpuść sobie robienie tego, chyba że liczysz się z tym, że żaden skaner go nie wyłapie ¯\_(ツ)_/¯ co do ceny to u mnie w mieście 300k mieszk. zapłaciłbyś pewnie z 200 pln
@Sloneczko: tylko przypadkiem nie wpadnij na genialny pomysł tatuowania sobie kodu QR z sama wiadomoscia... Lepiej zrobić sobie domenę którą kontrolujesz i możesz z niej przekierowywać na dowolną inną lub wyświetlać dowolny tekst.
@Chojrack: dzięki wielkie, faktycznie jest tak, że część salonów odmawia bo nie dają gwarancji na możliwość odczytania kodu za pomocą skanera, część uważa, że jest w stanie to wykonać, może mają jakieś specjalne technologie do tego? Sprzęt?
@Sloneczko: raczej większość pracuje na maszynkach opartych na tym samym mechanizmie. tatuaż po zagojeniu może zmienić swój kształt, nawet jeśli tatuażysta wykona usługe poprawnie, a ty będziesz stosować się do jego poleceń co do pielęgnacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sloneczko 5x5 cm to trochę mały tatuaż jeśli ma mieć tyle szczegółów, co przykład.
A cena powinna być niska, czyli jakieś 300-600 PLN w zależności od salonu