Wpis z mikrobloga

Wrzuciłem tekst piosenki Bilon HG x Kaczy Proceder Ft. Teeks - Kiermana Prod. Szwed Swd i ludzie od razu zgłosili mój post, a tekst był rebeliancki przeciwko lgbt i przeciwko systemowi jak widać mamy tutaj na wykopie obywateli w roli KAPO przekupionych przez rząd nie wiem czy dostajecie 60 groszy za wpis i pilnowanie porządku czy po prostu jesteście darmowymi pożytecznymi idiotami. Ja to wiedziałem już od dłuższego czasu ale wiele ludzi dalej nie wie, że wykop to lewacka szczujnia propagandowa teraz na topie szkalowanie obajtka #bekazlewactwa #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna:

Jak można to nazwać rodziną? Mężczyzna chcę ślubu z mężczyzną

#!$%@?ą się w dupę pedały #!$%@?, jawnie, aż robi się przykro

Adoptować chcą dzieci, teoria gender jest w szkołach

Do góry nogami wywrócić wszystko przeklęta
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna Czekaj, czekaj. Rząd w Polsce przekupuje obywateli, żeby głosowali na LGBT? Tutaj? W najbardziej homofobicznym kraju Europy z najbardziej homofobicznym rządem i jednym z najbardziej homofobicznych narodów? Walka z systemem ma polegać na lizaniu mu jajec i atakowaniu najsłabszych?
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna Jaki wers? Odnosiłem się do zdania:

jak widać mamy tutaj na wykopie obywateli w roli KAPO przekupionych przez rząd nie wiem czy dostajecie 60 groszy za wpis i pilnowanie porządku czy po prostu jesteście darmowymi pożytecznymi idiotami.


Jak ktoś nie ma twoich poglądów i nie uważa, że atakowanie najsłabszych w podły sposób i lizanie jajec rządowi w kwestii LGBT jest "walką z systemem", to jest pożytecznym idiotą albo ktoś go
  • Odpowiedz