Wpis z mikrobloga

Skąd brać coinsy w tej grze? Jak to możliwe że grając w ligę weekendową jedynie kilka razy trafiłem na przeciwników o składzie z overallem takim jak mój (86). Reszta to większości składy 90+. Naprawdę jest tu tylu bezrobotnych grających dzień i noc? Czy raczej kupują FIFA points za realny hajs?
#fifa #fut
  • 16
@Gromash: nie no generalnie oglądam go czasem i bawi mnie jak potrafi wysnajpic grajka za np 10kafli po to, żeby wystawić go za 10750 i zarobić 250 na czysto. Nie testowałem, bo miałem swoje metody, a skład mam droższy, ale to już kwestia szczęścia nie handlowania :p
@krystynczubown: Handel,handel i jeszcze raz handel. "Trochę" dłużej niż te symboliczne pół godziny dziennie.Takie dziwaki jak ja miewają z niego większą frajdę niż z regularnych meczy. I nie ma miecha,żebym milion monet nie przytulił.
Tak tylko delikatnie przypominamy, że jeżeli ktoś w trakcie gry dorobi się fajnego składu i gra mu się znudzi - zawsze może sprzedać zawodników na rynku transferowym i potem sprzedać te coinsy u nas :)
@krystynczubown ja np handluje, w ciągu tygodnia ogarniam powiedzmy 150-200k poświęcając dosłownie kilka minut na zakup kart, a potem tylko w web apie przeklinać pare sekund co sie nie sprzedalo. Musisz znaleźć coś na rynku na czym da sie zrobic. Kiedyś robilem coinsy na tanich zawodnikach z premier league, srebrnych z MLS itp