Wpis z mikrobloga

Mirki, co mogę zrobić? Zamówiłem coś z euro i dopłaciłem za dostawę towaru w sobotę. Kurier nawet nie przyjechał, tylko o 14:14 dostałem info, że mnie nie zastał, mimo że cały czas byłem w domu i czekałem na paczkę. Zadzwoniłem na infolinię dhl, to mi gość powiedział, że nic nie da się zrobić, a paczka jest na magazynie, który od 14 jest już zamknięty i muszę czekać do poniedziałku (o ile raczy jaśniepan przyjechać z tą paczką). Nawet numeru służbowego do kuriera nie da się tam dostać. Jestem wściekły. I dlaczego ja mam teraz płacić za dostarczenie przesyłki w sobotę, skoro nawet nie raczył do mnie podjechać? Dodam jeszcze, że to oddział w Gdańsku i patrząc po opiniach na google, są to notoryczne praktyki.

#dhl #kurier
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@torrat: Pisz do sklepu, że chcesz zwrot dopłaty. Miałam to samo (niestety w innej firmie, więc nie wiem, jak to będzie z euro) i o dziwo - i to bez żadnego marudzenia - oddali mi pieniądze (do tej pory jestem zaskoczona, spodziewałam się przepychanki). Więc warto spróbować. Bo to raczej nie Ty jesteś stroną umowy z kurierem, tylko sklep, więc z DHL pewnie nic nie załatwisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@torrat: Pewnie chcą Cię spławić. Zapewne płaciłeś za dostawę im, nie DHL. Pisz formalną reklamację, będą musieli się ustosunkować.
  • Odpowiedz
@BigCyjaOne: Po otrzymaniu paczki w poniedziałek zgłosiłem reklamację do rtv. Odezwali się niedawno, żeby im przysłać numer konta do przelewu i czekam na zwrot tej dychy. A jakiś inny kurier, który mi to dostarczył w poniedziałek przesyłkę, powiedział że u nich to jest norma.
  • Odpowiedz