Wpis z mikrobloga

Chodzenie na dziwki nie powinno być tematem tabu. Kobiety chcą nam wmówić że to wstyd, ale prawda jest taka że płacąc relatywnie małe pieniądze , obchodzimy pajacowanie, znoszenie marudzenia i cały ten #!$%@? proces podrywania. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze singlem, to zacznę chodzić na k*rwy i otwarcie o tym mówić. Zachęcam was do tego. Powiedzmy stop dominacji kobiet #divyzwykopem #przegryw #przemyslenia
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MaciorzMacior ogólnie się zgadzam. Ja jeszcze nie chodzę, ponieważ obawiam się tego, że chodzą tam różne oblechy.
Z drugiej strony Roksy mają w opisach wymagania dotyczące higieny. Sam już nie wiem czy się tym przejmować czy nie.
  • Odpowiedz
@MaciorzMacior: ja to też nie chodzę bo po pierwsze jestem #!$%@? biedakiem a po drugie nawet jakbym chciał to muszę jechać conajmniej 60-70 km aby do jakieś się dostać. Może jakbym miał hajs i mieszkał w wojewódzkim to inaczej by to wyglądało
  • Odpowiedz
@grzes1290: Ja to nie mam takich oporów, i tak ruchasz typiarke w otwor którym na codzień szcza. Zakładasz gumę i jazda (bez gumy bym się bał), ale ogólnie ja to zwierzakiem jestem jak chodzi o seks xd
  • Odpowiedz
@MaciorzMacior: hehe no nie, wygląd #!$%@? wzrost tak samo. Nigdy nie bzikałem ani się nie całowałem, nie randkowałem i te sprawy - klasyczny przykład spierdona. Coś trzeba byłoby ogarnąć bo już ile można, wszak zbiżenia fizyczne to jedna z podstawowych potrzeb człowieka
  • Odpowiedz
@Kuweta35: Żaden hardcore ale nie czaje jak się można brzydzić tego że ktoś inny też ją ruchał. Znalezienie dziewicy w tych czasach to cud wiec im szybciej uświadomisz sobie że nie jesteś pierwszy tym lepiej dla ciebie
  • Odpowiedz
@MaciorzMacior słyszałem o tym, jest to jakaś opcja. W sumie wystarczyłoby mi ze trzy stosunki, przytulanie i całowanie w międzyczasie. Roksy raczej dbają o higienę, najwyżej zapłacę więcej.
  • Odpowiedz
@MaciorzMacior: obecnie nie polecam chodzenia na divy jak jestes spierd0lixem, jakieś 6 lat temu jeszcze było spoko. Teraz rynek zdecydowanie nie należy już do klienta, ale jak pójdziecie to przekonacie się o tym sami ()
  • Odpowiedz