Wpis z mikrobloga

@morele_net:
Mam pytanie jak to jest w tym sklepie z wysyłkami, bo wydaje mi się że nie do końca jak powinno.
Wczoraj zamówiłem sprzęt z dostawą na dzień kolejny.Sprzęt miał status Gotowy wg strony już wczoraj kilkanaście minut po złożeniu i opłaceniu zamówienia BLIKIEM. Ubezpieczenie status wydane.
Dziś wchodzę rano i co, nic nie ruszone nadal status gotowy. Paczka która miała być dziś u mnie została dopiero wysłana. Ta opcja zamów przez xx czasu aby dostać na jutro to tylko chwyt marketingowy. Po co ją dodawać skoro zamówienia i tak są dostarczane jak się podoba ? Miałem mieć frajdę przez z weekend (jedyne w miarę wolne dni) z nowego sprzętu i móc go testować a zostałem na lodzie dzięki wam. Ciśnienie skoczyło mi równo. Jestem ciekaw czy z innymi rzeczami u was jest podobnie.
  • 4
  • Odpowiedz
@Cointreau:
To akurat wiem. Dla mnie zakup to forma umowy kupna-sprzedaży czy się mylę ?
Skoro ja jako kupujący wpłacam od razu kwotę za towar jaki zamawiam to wywiązuję się ze swojej części umowy więc tego samego oczekuje od sprzedawcy.
Dodatkowe ubezpieczenie bo informacji o tym nigdzie nie ma potrafi opóźnić wysyłkę towaru o 1-2 dni nawet. U mnie poszło od ręki więc nadal dziwi skąd opóźnienie.
Ale skoro sklep nie
  • Odpowiedz