Wpis z mikrobloga

Potrzebuję dodatkowej karty esim do mojego numeru i wybór padł na #orangeflex
Poza mną będę chciał dołączyć 3 osoby w ramach pakietu rodzina czy jakoś tak. Jako że jedna z tych osób nie korzysta z internetu, a dwie w raczej sporadycznie planowałem wziąć ofertę z 30gb na mój numer i przelewać co miesiąc niewielki pakiet w ramach potrzeb. (dodatkowe 3 oferty bez internetu)
Takie było założenie póki nie poczytałem tagu, gdzie ludzie piszą o półrocznych pakietach 200gb za 15-20zł. Czy jest sens wziąć 4x najtańszą ofertę bez internetu i po prostu kupować transfer? Wyszłoby to trochę taniej, ale nie wiem czy jest się bawić. Jak wyglada dostępność takich pakietów?

PS Możecie zarzucać jakimiś reflinkami, bo planuję przejście w przeciągu kilku dni.

#oragne #flex #orangeflex
  • 8
@pp93 jeśli będziesz zainteresowany pezejściem do flexa to podrzucam kod polecający: ADRIANZ7Z9 po skorzystaniu z kodu otrzymasz zwrot 30zl na konto po drugiej platnosci. Ja od sobie dorzucę Ci 50GB internetu na start na konto główne :) daj znac najlepiej na pw czy zainteresowany :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korin_: jak masz numery na jedną osobę to wydaje mi się że zakładasz rodzinę we flex i wtedy chyba nie ma opcji polecenia-tylko na ten pierwszy numer możesz użyć polecenia.