Wpis z mikrobloga

@Castries: Właśnie to jest #!$%@?, bo możesz mieć z operonu albo z CKE. Jak mojej korepetytorce opowiedziałem co było to się za głowę złapała, bo były nawet zadania z ostrosłupówi brył obrotowych, które wypadły z wymagań maturalnych przez covida.
@Lorkhan Tera z CKE będzie miał za 2 tygodnie. U mnie w szkole z operonu nie chcą nigdy. Z matmy ostatnio coś robiłem na poważnie przed 1 lockdownem, będę się musiał wziąć na poważnie na dniach za nią.
@Castries: Z tego co słyszałem to CKE też robi dziwne rzeczy na próbnych (nie wiem co dokładnie, bo nie pisałem z CKE), ale Operon to największy ściek, bo biorą zadania z dupy nie opierając się na wytycznych MEN. Nie rozumiem czemu nie ma z CKE dla wszystkich szkół.
@edzio8: Skąd wiesz o tym? Bo serio nie rozumiem. Wiem, że testy z Operonu są bez sensu, ale jak je porównywać do normalnych matur? Jest jakiś przelicznik czy coś?
nie że panuje powszechna opinia tylko tak jest i tyle zresztą wejdźcie sobie na szaloneliczby i porównacie sobie maturę majową i tą operonową