Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Swojego czasu uważałem wydarzenia za obiektywny serwis informacyjny i za to ich polubiłem. Jakiś czas temu sceptycyzm zaczął znikać, zaczęło się potakiwanie, na to co wyjdzie od złotoustych. Dzisiaj nie dowierzałem w to co widzę i słyszę. Pokazali parę, której nowo narodzone dziecko zmarło po kilku dniach z powodu wad genetycznych. Narracja w stylu przyzwyczajajcie się. Lekarz wypowiada się, że powinno być więcej funduszy na opiekę i rodzice powinni zaakceptować fakt, że dziecko szybciej niż później #!$%@? z tego pislamskiego #!$%@?łka.
@polsatnews_pl dlaczego zaczęliście miziać się z ***? Jesteście normalni? Gdzie obiektywizm? Ktoś wam posmarował pod stołem, czy uśmiechacie się po to, by nie dowalili wam podatku od reklam?

#polsat #polsatnews #aborcja #zakazaborcji #wydarzenia
  • 6
@Volki: obiektywizm jest wtedy, gdy przedstawia się wersje wszystkich stron, tutaj tego zabrakło i przedstawili wizję tylko jednej strony w sposób niebezpiecznie zbliżający się do konkurencyjnych stacji, czy to tvp oblizującego dupę ***, czy tvn miziającego się z po. I pomijając mój światopogląd, bardzo mi się to nie podoba.