Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, ze na tych tagach roi się od łysych Mirków, którzy chcą obrzydzić innym jakąkolwiek walkę z łysieniem, bo sami stracili już bezpowrotnie szanse na fryzurę inną niż bycie łysym jak kolano I mają zwyczajny ból dupy. To #!$%@? o impotencji, ubokach fina, gdy nigdy nie mieli z nim do czynienia i gdy chorzy na prostatę #!$%@?ą pięciokrotnie większe dawki, deprecjonowanie terapii, mówienie o ogromnych kosztach, gdzie tabletki, minox i szampon to 50-60 zł miesięcznie, o uciążliwości terapii (mycie zębów tez jest uciążliwe?) mnie rozbrajają.
Zachowujecie się jak toksyczni znajomi, którzy będąc w bagnie chcą wciągnąć w nie inne osoby, żeby poczuć się lepiej. To, że przegraliście walkę z chorobą, nie znaczy, ze każdy jest na straconej pozycji. Miłego golenia na łyso.
#finasteryd #wlosy #lysienie
  • 15
  • Odpowiedz
@Bardamu: Przecież wykop to siedlisko przegrywów, którzy obwiniają cały świat poza sobą, za wszelkie niepowodzenia w życiu. A jeśli próbujesz się wyłamać i zrobić coś dla siebie, to będą cię wyśmiewać, żeby nie wyszło na jaw, że jednak dało się coś zrobić.
  • Odpowiedz
@Bardamu: Ja jestem miesiąc na finahicie i pierwsze 2tyg to faktycznie był flak ale na razie wszystko wróciło do normy
Chociaż nie mówię że narzekałem bo przy moim libido to czulem się mocno wyzwolony że nie myślałem tyle o seksie
  • Odpowiedz