Wpis z mikrobloga

@kam1ll: Ogólnie to będzie działało bez programowania ale warto zainwestować w programator jeśli masz zamiar wymienić więcej ekranów. Koszt nie duży a funkcja mimo wszystko przydatna. Jeśli masz zamiar wymienić tylko raz to nie wiem czy jest sens ¯_(ツ)_/¯
@Haslo123: znalazłem takie ogłoszenie z jakimś, który ma uszkodzony tył i przód i kamere, ale szczerze to najgorzej jak jest tył uszkodzony, bo to gówniane szkło tak ciężko wymienić i jeszcze do tego trzeba coś tam upiłować chyba od aparatu... dramat.. a jakbym miał przekładać w nową obudowe to bym sie pogubił w śrubkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kam1ll: Są tez klapki z większa dziurka na aparat i nie trzeba nic ucinać :D ale mimo wszystko bardzo dużo roboty przy wymianie klapki jeśli nie posiada się lasera ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale przy aż tak uszkodzonym telefonie pytanie czy faceiD będzie działało
@Haslo123: niby dziala ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale te z ta wieksza dziurka pewnie jakos pokazuja ze juz telefon po przejsciach, a tego nie lubie.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja bym sie bal najgorzej tego ze bateria moze wybuchnac pod tym hot airem, ale za smieszne pieniadze bym wzial jakby sie zgodzil sprzedajacy