Wpis z mikrobloga

@P00ltergeist2: @StinkyPoljakTheWorm: @Amenotejiikara: Przecież Sony właśnie po to to robi, żeby każdy mógł zagrać w ekskluzywne gry sprzed 3 lat i potem jak wyjdzie nowa część to kupić konsolę xD To jest zysk dla twórcy, bo jego gra może zarobić kolejne pieniądze i może robić kolejne gry, zysk dla Sony bo ma więcej potencjalnych nabywców nowych konsol dla kontynuacji tych gier albo innych gier od danego
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: jeśli WSZYSTKO będzie wychodzić z opóźnieniem 3 lata to ja podziękuję za konsolę mogę poczekać. Nigdzie mi się nie spieszy, mam wystarczające zaległości. Jak zapomnieli czemu wygrali poprzednią generację to teraz się zdzwiwią.
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: to dlaczego ta praktyka nie było stosowana wcześniej? Marka PS ma prawie 30 lat, a dopiero teraz oficjalnie eksy się ukazują na innym urządzeniu, niż Sony. Widać polityka się zmieniła wraz wskoczeniem na fotel Jiama Ryana ;)
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: akurat ceny ani mnie grzeją ani ziębią, reszta przemysłu gamingowego też idzie ku podniesieniu cen i to rozumiem, gry są coraz większe, coraz bardziej skomplikowane, potrzebne jest do produkcji coraz więcej zasobów, w tym ludzkich. Byłbym gotowy zapłacić za dobrą grę ale po co jeśli ostatecznie i tak wyjdzie po czasie na PC? Mam nadzieję że oprzytomnieją i ogarną że to zajebiste gry na wyłączność stoją za ich sukcesem.
  • Odpowiedz
@P00ltergeist2: Pewnie dlatego, że Sony nie miało konkurencji a ms przegrał poprzednią generację? Sony ma bazę ponad 120 mln użytkowników, kto miał kupić konsolę to już kupił i ile można przyciągnąć ludzi tym samym sposobem. Gdzie mają sięgać po kolejnych użytkowników? Raczej mało prawdopodobne, że użytkownicy xboxa kupią kolejną konsolę, stąd też wypuszczanie gier na PC.
@Amenotejiikara: To, że Ty poczekasz 3 lata i dany procent graczy też
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson:

to jest szansa że jak skończy grę to zapyta jaką grę mu ktoś poleci jak przeszedł Days Gone - i ktoś mu poleci The last of Us, albo God of War albo Spider-Mana

i w tym rzecz że nie będzie musiał już kupować tej konsoli skoro ten tlou, gow albo spider wyjdą też na pc.
Nie wiem jak spotify ale netflix nie wypuszcza pierwszego sezonu swojego serialu na innych
  • Odpowiedz
Nie nie wyjdą na PC. Podobnie jak Bloodborne


@dzeksondzekson: To się zdziwisz bo QLOC już robi remastera na PC i PS5. Demon Souls pewnie też na PC będzie.

zysk dla Sony bo ma więcej potencjalnych nabywców nowych konsol dla kontynuacji tych gier


To czemu tych exów nie chcą wydawać na Xboxy? I czemu wydali na PC takie exy jak Flow, Flower, Journey, Heavy Rain, Beyond: Two Souls, Detroit: Become Human?
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: Zobacz sobie źródło - wywiad w którym ogłosił to Jim Ryan - w zeszlym roku był horizon i death stranding z exow na PC i uncharted kolekcja w ramach play for free a w tym roku rachet i clank od marca przez pare miesięcy w ramach play for free i days gone. Jakbym miał strzelać to kolejna gra może być coś od sucker punch - może tsushima, może infamous.
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: jestem pewny ze bedzie wiekszosc exow na pc + z obsluga dual sense
takze w skrocie: nie ma po co kupowac konsoli, bo w takim wypadku xbox ma wiecej do zaoferowania
bo exy to byly az exy i przebijaly cokolwiek od msa
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson:

uncharted kolekcja w ramach play for free a w tym roku rachet i clank

ale o czym ty mówisz? ani uncharted ani ratchet nie wyszły na pc a swoją drogą death stranding nie był nawet exem skoro jeszcze przed premierą zapowiedzieli że będzie na pc też
  • Odpowiedz