Wpis z mikrobloga

Szukam butów pod pedały platformowe. Zastanawiam się nad jakimś modelem Five Ten, czymś z rowerowej serii od Etnies, albo jakiejś innej skejtowskiej marki. Kiedyś miałem Circa, Es, Globe - świetnie trzymały i były solidne.

#rower #mtb
  • 29
  • Odpowiedz
@Deska_o0: buty pod platformy są kompromisem pomiędzy trzymaniem a trwałością, jak zrobisz za miękką gumę, której głównym zadaniem jest przyleganie do podłoża to po 5 jazdach będziesz mieć dziury od pinów na wylot, jednak spoczywasz na tym dosyć sporym % ciężaru ciała... do tego but pod platforme jest wzmacniany właśnie na czubkach i bokach, zeby nie połamać sobie stopy przy pierwszym lepszym uderzeniu w drzewo
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: zajeżdzam buty przeważnie w rok/dwa, AJ1 mam już 4lata, i dwie pary po 3 lata, wyglądają prawie jak nowe, są sztywne, jakościowo deklasują konkurencje, a jak poszukasz brzydkiego koloru to urwiesz za półdarmo
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: To ja tylko dodam, że na platformach używam z powodzeniem Merrelli MOAB 2 e-mesh. Sztywność bardzo fajna, stabilnie trzymają się pinów. Mają podeszwę Vibram TC5+, która jest dość popularna, więc jeśli znajdziesz coś na TC5+, to powinieneś być zadowolony.
  • Odpowiedz