Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mireczki, moja ukochana ostatnim czasem się dziwnie zachowuje. Ukrywa telefon, zmieniła pin i w ogóle reaguje bardzo impulsywnie gdy pytam się co robi na telefonie. Pewnego dnia podpatrzyłem jaki ma pin. Normalnie byłem więcej niż pewien że mnie zdradza i mnie nie kocha, czekałem na okazję aby sprawdzić jej telefon.
2 dni później w końcu był moment gdy zapomniała wziąć telefon i sprawdziłem z kim pisze oraz historie w przeglądarce telefonu. Na szczęście okazało się że z nikim nie pisze a w historii przeglądarki były tylko takie rzeczy pokroju "jak zabić narzeczonego aby nie było śladów", "ile maksymalnie lat za zabójstwo pod wpływem środków odurzających" "co jest najlepszą trutką na mężczyznę tak aby nie być podejrzanym" i wiele innych tylko że tam z nazwami różnych tabletek które dosypuje się do kawy i niby ustępuje akcja serca. Także kochani jednak mnie nie zdradza więc jest wszystko ok, siedzę szczęśliwy bo mi ulżyło bo okazuje się że mnie jednak kocha i nawet kawę mi zrobiła która właśnie sobie piję ze smakiem.
Miłego dnia kochani, nie ma co pochopnych wniosków wyciągać bo jednak mnie nie zdradza i kocha. Miłego dnia
#przegryw
#mikroblog
#mirkoblog
#wygryw
#logikarozowychpaskow
  • 4