Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nawet spoko ten Ford, może przez to że już nie pamiętam kiedy grałem Octane po raz ostatni.
Na zimowych finałach RLCS fajną miał promocje z tymi wstawkami między meczami gdy Ford malował pasy, ściągał wraki i ustawiał piłkę na środku boiska - fajnie pomyślane to było.

Jak kupujcie autko to pamiętajcie o tym aby wesprzeć jakiegoś pro gracza lub content creator - was to nic nie kosztuje a pomaga innym.

Na wieczór RL Gangsta Rap ( ͡ ͜ʖ ͡)


#rocketleague
sodomek - Nawet spoko ten Ford, może przez to że już nie pamiętam kiedy grałem Octane...
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozpierpapierduchacz: szok i niedowierzanie że niektórzy od czasu do czasu zrobią zakup w grze którą lubią. Jak wszyscy powszechnie wiemy serwery działają za darmo.

@Tak_masz_racje: kiedyś było taniej ale to nie jest problem, ceny muszą być jakie są z wielu powodów. Teraz jest wreszcie sporo kasy dla RLCS - bez takich turniejów sieciowa gra padnie. W puli na turnieje musi być kasa aby zachęcać ludzi do grania, bez sceny pro
@sodomek: łaaaleś się spruł XD
Sam mam rocket passa nieprzerwanie od roku, za każdym razem nowego, po co ten sarkazm? Ale tak, dziwi mnie, że ktoś kupuje itemy na których tak zdzierają, bo ceny aut po zmianie na schematy i wycofaniu sklepu DLC to zdzierstwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozpierpapierduchacz: dziwna była moja reakcja na wykopie gdzie wszędzie pełno idiotów i już ciężko szukać sarkazmu czy innej kpiny w wypowiedziach - nic na to nie poradzę że jest tu tak a nie inaczej.
Sklep DLC I tak był na umowach czasowych, żaden DC Comics czy Hot Wheels nie dał praw autorskich na swoje marki po kres czasu. Co do cen w sklepie to też mi się nie podobają, dlatego nie
Pamiętasz hitbox Batmobil gdy ten wyszedł w płatnym DLC?

@sodomek: jeny jaki był wysyp tego na serwerach. Ale też w momencie kiedy ujednolicili hitboxy to sprawa ucichła i jest ok. Teraz wszedł ten mercowy i to w zasadzie tyle zmian. I szczerze powiedziawszy trochę nudno. Kiedyś się chociaż przewijały czy to batmobile, czy skyline, czy jakiś delorean, a teraz non stop octane/fennec/dominus. A dominusa też w tej chwili coraz mniej
@Rozpierpapierduchacz: Teraz robi się coraz większy hype na Skyline'a znowu. Chyba głównie przez JZRa i Jona Sandmana. Ogólnie hybrydowy hitbox jest mega spoko, sam nim gram (ale Jagerem - Skyline trochę za długi mi się wydaje na hybrydę) na zmianę z Octane'owym. Wg mnie powinni dać więcej samochodów z hybrydą, bieda trochę jest. Chociaż teraz niby jakiś Tigris ma wejść, zobaczymy jak pasuje do hitboxa, oby nie jak Ford ( ͡