Wpis z mikrobloga

I co teraz?!

#heheszki #hakerzy

Witaj!

Jestem przedstawicielem grupy hakerów Chaos.
W okresie od 24.06.2019 do 14.09.2019 uzyskaliśmy dostęp do twojego konta *****@op.pl poprzez zhakowanie jednego z serwerów pocztowych op.pl.

Zmieniłeś już hasło?
Wystawnie! Ale mój program naprawia to za każdym razem. I za każdym razem, gdy znam twoje nowe hasło!

Korzystając z dostępu do konta, łatwo było zainfekować system operacyjny urządzenia.

W tej chwili wszystkie Twoje kontakty są nam znane. Mamy również dostęp do twoich posłańców i twojej korespondencji.
Wszystkie te informacje są już u nas przechowywane.

Jesteśmy również świadomi twoich intymnych przygód w Internecie.
Wiemy, że uwielbiasz witryny dla dorosłych i wiemy o twoich uzależnieniach seksualnych.
Masz bardzo interesujący i wyjątkowy gust (rozumiesz, co mam na myśli).

Podczas przeglądania tych stron kamera urządzenia automatycznie się włącza.
To, co oglądasz, jest rejestrowane i zapisywane na naszym serwerze.

W tej chwili zebrano kilka analogicznych nagrań wideo.
Od momentu przeczytania tego listu, po 60 godzinach, wszystkie twoje kontakty w tej skrzynce e-mail oraz w komunikatorach otrzymają te klipy i pliki wraz z korespondencją.

Jeśli nie chcesz tego, przenieś 242€ do naszego portfela kryptowalut Bitcoin: 1EbJGYEfMvH9fdMrohwNsa3fyqwyMM6eaa
Gwarantuję, że zniszczymy wszystkie twoje sekrety!

Jak tylko pieniądze znajdą się na naszym koncie - Twoje dane zostaną natychmiast zniszczone!
Jeśli nie dotrą żadne pieniądze, pliki z wideo i korespondencją zostaną wysłane do wszystkich twoich kontaktów.

Ty decydujesz ... Zapłać lub żyj w piekle ze wstydu ...

Wierzymy, że cała ta historia nauczy Cię, jak prawidłowo korzystać z gadżetów!
Wszyscy uwielbiają witryny dla dorosłych, nie masz szczęścia.
Na przyszłość - po prostu przyklej naklejkę na kamerę swojego urządzenia podczas odwiedzania witryn dla dorosłych!

Dbaj o siebie!
  • 2