Wpis z mikrobloga

Janusz (64lvl.) z którym pracuję twierdzi, że nie ma zmian klimatu. Ze nie po to Bóg stworzył Świat, żeby pozwolić, żeby go później niszczyć. I że HEHE jakie ocieplenie klimatu skoro od stycznia takie mrozy były. I że ja to w ogóle się nie znam i nic nie wiem o życiu.
()
#pracbaza #zalesie
  • 167
  • Odpowiedz
@DanteTooMayCry: faktycznie, mój błąd z tym promieniowaniem. Więc mamy sytuację, że od mniej więcej 1992 wzrost temperatury jest skorelowany z wzrostem natężenia promieniowania kosmicznego. I co? Gówno. Wcześniej takiej korelacji nie było, a poza tym taka korelacja nie musi oznaczać, że jedno wynika z drugiego.

Ale i tak mi się nie chcę. #!$%@? takie głupoty, że się odechciewa


Należy do skwitować chłodnym uśmieszkiem
  • Odpowiedz
@ZydowskiZarzadPowierniczy:

Należy do skwitować chłodnym uśmieszkiem


Wystarczająco się tu rozpisałem. Nie będę dłużej marnował czasu na obszerne teksty z których nic do Ciebie nie trafia.

Więc mamy sytuację, że od mniej więcej 1992 wzrost temperatury jest skorelowany z wzrostem natężenia promieniowania kosmicznego.


I znów, prosty, chłopski rozum. Widzisz wykres od 1965 (co jest niczym w skali o której mówimy), więc Twój prosty umysł szuka najwyższego punktu na tym właśnie wykresie i
DanteTooMayCry - @ZydowskiZarzadPowierniczy: 

 Należy do skwitować chłodnym uśmiesz...

źródło: comment_16151187670yu8j1XKxuiUAOIfMLLQkN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Widzisz wykres od 1965 (co jest niczym w skali o której mówimy), więc Twój prosty umysł szuka najwyższego punktu na tym właśnie wykresie i nawet przez myśl mu nie przejdzie zastanowić się - a co było wcześniej?


@DanteTooMayCry: no i co było wcześniej? pokaż mi jakiś wykres, bo ten twój, ani cały artykuł nie wyjaśnia w żaden sposób w jaki sposób te promieniowanie wpływa na TEMPERATURĘ ziemi, a szczególnie nagły bezprecedensowy
  • Odpowiedz