Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? czy w tych kielcach nie ma piasku czy jaki #!$%@?? w okolicach centrum wszystkie chodniki oblodzone od ponad tygodnia, wszystko spływa i zamarza wieczorami, a piasku to tam garstkę ktoś sypnie co kilkaset metrów na przystankach i nigdzie indziej go nie widziałem. Trzeba chodzić po zaspach śniegu bo jest lodowisko

#kielce
  • 5
@upodlator: nie wiem jak w innych miastach, ale w Kielcach władze mają wywalone jajca tej zimy, odśnieżarek co kot napłakał, piachem nigdzie nie posypane, lód na drogach, schodach, chodnikach. Kompletnie nic nie zrobione.
@wychu: lekarz kazał mi spacerowac codziennie godzine, a ja #!$%@? nie jestem w stanie, #!$%@? sie juz trzykrotnie a dwa razy tyle byłem bliski wywalenia się. masakra. Gdyby nie to, ze jeszcze zostały mi nawyki upadania z jazdy na rolkach, to pewnie miałbym juz połamane kolana, biodra albo rozbitą głowę, a tak to tylko poobijana dupa i ręce

@c43amg: ja nie jestem z Kielc na szczescie, tylko na pare tygodni
Piasku nie ma, hehe. Teraz po odwilży leżą całe hałdy, ale sprzątnąć nie ma komu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie tak leżał 2-3 miesiące, jak rok czy 2 lata temu. A z Kanarka ciągle powiadomienia o normach zanieczyszczenia powietrza 500-1000% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą, odśnieżanie i sypanie piachem mocno wybiórcze - w czwartek zaliczyłem ślizg rowerem na ścieżce rowerowej na Dolinach, spiesząc