Wpis z mikrobloga

Pytam jako różowa. Czy dziewczyny powinny też pisać pierwsze do facetów? XD Mam konto od niedawna i szczerze nie wiem. Druga sprawa to mam dużo matchy, część chłopaków z nich pisze, ale to tak z 40% z całości, reszta milczy. Niektórzy kolekcjonują matche na Tinderze czy co? XD Może głupie pytania, nie raz chciałam sama pierwsza napisać, ale nie wiem jak to wyglada z waszej perspektywy. W sumie to jeszcze może i będzie trzecie pytanie: Nie chce fwb czy po jakimś czasie pisania warto o tym wspomnieć? Bo widzę przynajmniej po niektórych wpisach, że bardzo dużo osób siedzi właśnie po to. Mówię o przedziale wiekowym 20+
#tinder
  • 14
@Emenedj: jak chcesz napisać to pisz, no chyba po to istnieje ta funkcja w tej aplikacji xD A jak nie szukasz FBW to napisz, że poza zwykłą znajomością czy też poważniejszą relacją nic innego Cię nie interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio, to dla Ciebie takie istotne kto napisze pierwszy? Dużo może być powodów dlaczego milczą, zbieranie atencji, lecą wszystko w prawo i nie jesteś w ich typie, albo z kimś rozmawiają i skoro Ty nie wykazujesz inicjatywy to czekaj.

Nie chce fwb czy po jakimś czasie pisania warto o tym wspomnieć?


@Emenedj: wystarczy że dasz w opisie i nie musisz o tym wspominać
@Emenedj:
to że napisałaś pierwsza będziesz wiedzieć ty i osoba do której napisałaś.
nikt więcej się o tym nie dowie. nie ma rankingów czy ogłoszeń że ta osoba pisze pierwsza.
a tak to po reakcji będziesz wiedzieć z kim masz do czynienia.