Wpis z mikrobloga

Pompa była genialna. Udało mi się wyśledzić serwer, który rozsyłał wiadomości do innych. Bot kupił praktycznie na samym starcie pompy, zaraz po prepumpie po 0.00003999 btc. Nie chciałem być greedy, chociaż wiedziałem, że to będzie gigantyczna pompa i ustawiłem 25% profitu. Oczywiście bez problemu zainkasowałem profit a największą wartością coina było 0.0001 btc więc mogłem mieć 150% profitu. Na następnej takiej pompie wychodzę za nie mniej niż 50%. Pozdro. Jak ktoś chce link do serwera to pisać na pw.
#kryptowaluty
ZADYMIARZ_PL - Pompa była genialna. Udało mi się wyśledzić serwer, który rozsyłał wia...

źródło: comment_1613928472m2E10oUxE1H87eX0U8g49B.jpg

Pobierz
  • 22
Dorzucam jeszcze screen. Oczywiście kupno i sprzedaż była botem, ale jak widać na wykresie ceny ręcznie dało się wyciągnąć 100% około bez najmniejszego problemu.
@RzaoPaulo: z grupy, którą mogę ci wysłać na pw, a o samej grupie wiem, bo ludzie często spamują zaproszeniami na discordzie jak jesteś w jakiejś innej grupie pump and dump i jakiś gościu mi podesłał, nie jestem pewny czy to jest ten serwer, który jest głównym, ale
ZADYMIARZ_PL - Dorzucam jeszcze screen. Oczywiście kupno i sprzedaż była botem, ale j...

źródło: comment_1613929757X0X99yZOthd93iRr7LNTmd.jpg

Pobierz