Wpis z mikrobloga

W tym momencie topowym postem jest post @tom_ja który krytykuje poniższy post słowami


Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem tego tweeta i wychodzi na to że to @tom_ja jest albo manipulatorem, albo nie potrafi przeczytać kilku zdań ze zrozumieniem. (Lub zwykły lag mózgu podczas czytania, każdemu się zdarza)

Jak wół tu jest napisane, że chodzi o uczenie się, oszczędzanie, inwestowanie a poniżej w poście młodej lewicy są podane zawody które nie wymagają kwalifikacji, żadnych. Przekonajcie mnie, że ten tweet jest manipulacja, zapraszam do dyskusji

@koroluk Pomińmy kwestie mieszkaniowa bo absolutnie się z mentzenem nie zgadzam, w tym momencie po studiach pozwolić sobie na mieszkanie nie jest łatwo, szczególnie jak wyjeżdżasz i nie masz pomocy od rodziców :p

#neuropa #4konserwy #manipulujwykopem
Antybuka - W tym momencie topowym postem jest post @tomja który krytykuje poniższy po...

źródło: comment_16138958633a0Vqmi9A3jMX7XNZtyV6i.jpg

Pobierz
  • 6
@stukacy: Jak z rodzicami sie dogadasz to mozesz oplacać polowę rachunkow i oni drugą polowe, a reszte pensji masz dla siebie i tym sposobem mozesz zaoszczedzic sobie na wklad własny do kredytu ¯\_(ツ)_/¯ ale nie bo chlop metnzen bedzie mi swoje wysrywy #!$%@? to ze on mial patologie w domu i dlatego teraz przy mownicy takie glupoty #!$%@? to nie znaczy ze kazdy musi podazac jego sladem ( ͡° ͜
@Antybuka: dla kogo pisze Memcen we fragmencie "Niestety zamiast pracować, wolicie zabierać....". Pisze do do tych wszystkich młodych, którzy żeby opłacić rachunki/czesne/wyżywić się musi pracować na cały etat, najczęściej w mało ambitnych miejscach? Czyli co, mają zrezygnować z wyżywienia, studiów i mieszkania, i ... co dalej? Co później ci młodzi mieli by robić? Ja wiem, że cała Konfa jest na bakier z nauką i logiką, ale mimo wszystko ten fragment to
@LordRegis: Pisze do tych, co wyciągają rękę po pieniądze innych ludzi, ,,ty pracujesz, to daj mi bo ja chce". Nie rozumiem, dlaczego mieliby rezygnować z jedzenia, mieszkania, przecież po to pracują, żeby mieć mieszkanie, wyżywienie.

Podaj mi jakiś problem, będzie łatwiej, może być przykładowy, szybko znajdę ci rozwiązanie