Wpis z mikrobloga

Nie znam się za dobrze na kupowaniu w #amazon, więc może mi podpowiecie. Kupiłem tenda mw6 czyli zestaw 3 urządzeń sieciowych z #warehouse #deals. Właśnie Taka naklejka była na pudełku. Używany, bo taniej.

No i przyszło mi, prawie spoko, bo działa, tylko brakowało jednego zasilacza w opakowaniu. Czy to znaczy, że tam w Amazonie nie sprawdzają towarów które im ludzie odsyłają? A skoro nie sprawdzają to jakbym im teraz niekompletny sprzęt odesłał to też następnemu by wysłali "używany", ale nadal niekompletny? Przecież to nieco bez sensu, wiadomo, że każdy w takiej sytuacji będzie zwracał towar.

A poza tym VAT. Kiedyś nie doliczali, tylko sprzedawali mi za cenę netto, a teraz zaczęli doliczać. Jakoś dziwnie w tym Amazonie.

#pcmasterrace #kiciochpyta #okazje
  • 4
@majk3l: zglos do supportu brak, zrob fotke co dostales i co powinno byc. Najprawdopodobniej dostaniesz zwrot czesci kasy.

Vat doliczaja bo uk wyszlo z eu. Natomias z .de doliczaja roznice miedzy pl a de vatem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@majk3l: była afera w Niemczech, że ludzie przy odsyłaniu zwrotów wysyłali w paczkach śmieci żeby tylko waga się zgadzała ( ͡° ͜ʖ ͡°). Możliwe, że Twojej używki nikt nie sprawdzał