Wpis z mikrobloga

Mając 22 lata i wcześniej żadnego kontaktu z dziewczynami nie zbuduje się teraz już żadnej relacji. Po prostu to wychodzi samo nawet w rozmowie i czuć, że czegoś Ci brak. Może tego wyczucia czasu z wchodzeniem na kolejne poziomy znajomości. Wiedzy kiedy zaprosić na spacer, by nie było za wcześnie, ani za późno. Byłem dzisiaj we wojewódzkim, widziałem dużo fajnych dziewczyn z którymi chętnie nawiązałbym znajomość. Ale nie wyobrażam sobie sytuacji, by podejść i zagadać na ulicy. Nie wiem nawet co miałbym jej powiedzieć, by nie wyjść na creepera. Poza tym wszyscy się gdzieś spieszą, mają słuchawki, są zajęci pisaniem na telefonie. Nikt na widok anonka się nie zatrzyma i go nie wysłucha. Nie wiem już co robić. Zrozumiałem, że portale randkowe nie pomogą mi odnaleźć tam dziewczyny. Patrząc na te które się mija codziennie, to nawet ich ułamka nie znajdziesz na Tinderze, Badoo. Po prostu nie potrzebują tego z różnych przyczyn. Nawet ubranym w Armani można się czuć jak gówno. Ja bym po prostu chciał dziewczynę na którą mógłbym zawsze liczyć i żeby to samo czuła ona też z mojej strony. Wiem, że są takie, bo przecież mam koleżanki, które mogłyby mnie mieć kompletnie w dupie, a zawsze ten czas jednak dla mnie znajdą.
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@piotrullo: 26 lvl i... chyba nawet mi dobrze w swoim #!$%@? tak że gdyby ktoś mi się pojawił w życiu co byłoby dla mnie nową sytuacją czułbym się bardzo źle. Mam już swoje nawyki, poglądy i nie potrafiłbym z nimi zerwać czy chociażby je nagiąć dla kogoś. Tak że zostało mi 8 godzin w pracy, kolacja, rozwalenie się przed TV i całość zapętlona tysiące razy.
  • Odpowiedz
@syn_ciezkostrawny: Zrob cos niecodziennego.Silownia jest czyms co najczesciej sie powtarza ale dzwiganie zelastwa nie jest zle o ile jestes zdrowy.Moze zapisz sie na kurs jezyka,prawo jazdy na tiry.Zrob cos co lubiales robic w dawnych czasach.Moze nigdy nie leciales samolotem
  • Odpowiedz
@piotrullo: Powiem Ci, ze naturalnie dziewczeta sa przerozne i zdarzaja soe takie, ktore unikaja kontaktu wzrokowego, bo nie chcialyby byc zagadane na ulicy, a jak czasem sie nie uda i jednak dojdzie do rozmowy, to bywa sie sie rodzi mysl.. ‘a co on kuzwa taki pewny siebie? Za logo on sie ma?’
  • Odpowiedz
@piotrullo: Mysle, ze tak jak wyzej - @robertK cos dla siebie zrob, moze poprawi wyglad, moze bedziesz ‘tylko’ dumny z siebie ;) ale to mega duzo moze dac. I ja z mojej str do tych juz spotkanych gdzies dziewczyn.. nie polecalabym udawania doswiaczenia, bo jak widzisz, moze paralizowac, tylko kawa na lawe, mozna zabawnie, mozna milo.. ‘nie jestem dobry w zwiazki czy znajomosxi, ale postanowilem sie przylozyc’ ;) no
  • Odpowiedz