Wpis z mikrobloga

Wie ktoś z Was czy i jak można bezpłatnie (lub w miarę tanio) przesłać USD z #revolut na konto USD w #kantoralior? I czy ewentualne opłaty zależą od kwoty, bo trochę tych USD tam na podróże uzbierane miałem a że na podróże obecnie się nie zanosi to chciałbym mieć je w bezpiecznym miejscu. #banki #bankowosc #waluty
  • 10
@FHA96 a w marcu chyba są jeszcze przenosiny kont. Po prostu mnie zastanawia jak oni taką transakcję bez przewalutowania traktują. Niby jest do polskiego banku ale waluta obca...
@rtg_ I ta opłata nie jest jakimś procentem od kwoty tylko stała? Próbowałem dowiedzieć się na czacie Revolut co i jak ale od przeszło pół godziny czekam na konsultanta a miał być w minutę.
@antarct: nie, jest stala. przy wysylaniu pokaze sie informacja o oplacie za przelew. oprocz tego banki posredniczace moga pobrac oplate stala / procentowa, ale do mnie do aliora zawsze przychodzilo bez dodatkowych oplat
ale do mnie do aliora zawsze przychodzilo bez dodatkowych oplat


@rtg_: jeszcze jedno pytanie: testowałeś to już po tej zmianie adresów na litewskie? bo widzę, że moje wszystkie konta w Revolut już mają LT z przodu.