Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem. W kruszarce do kupy, czyli pompie rozdrabniającej grundfos(taka jest z klapką) mam chyba kamień. Nie taki, co się osadza, ale taki kamyk z ogródka. XD Wpadł mi przez przypadek i przypał. Obija się o obudowę i robi niekomfortowo dźwięk. I totalnie nie wiem, co z tym zrobić. Czy mogę to sama rozkręcić? Czy taki kamyk zrobi coś ostrzom? Co robić, co począć? Tonący brzytwy się chwyta, może jakiś Mirek zna odpowiedź na mój dramat?
  • 14
@Just_Piotrek: Jest klapka, ale na śrubkę i trochę boję się, że pod klapką jest toksyczny syf i kupa sprzed stu lat, a ja tak średnio temu wtedy podołam. XD Do tego tam są ostre noże i silnik, to mnie przeraża. Dramatycznie boję się tego urządzenia, za każdym razem myślę, że zje mi tyłek. Masz rację, zadzwonię do producenta, może dadzą mi jakiś złoty protip albo miłego serwisanta?
@obiadowa jak to w jakikolwiek sposób otworzysz to musisz się liczyć z wodospadem gówna ¯_(ツ)_/¯ po to to urządzenie istnieje. Ale zanim zaczniesz grzebać odłącz od zasilania ;) klapka pewnie jest na takie zdobycze, bo niegłupi producent przewidział, że ktoś tam #!$%@? coś innego niż srake... Ale pewnie wykrywacza skarbów tam nie ma xD i będzie trzeba się przez gówno przedostać albo komuś za to zabulić
@Just_Piotrek: Oesu, przeraża mnie to. Chyba najbardziej to, że tam jest ostre i silnik. To dla wprawionego grzebacza pewnie 5 minut roboty, ale jak się nie zna mechanizmu, to jak rozbrajać gównobombę. Meeeh.
@obiadowa jak odłączysz od zasilania to się samo nie uruchomi jak wentylator chłodnicy w samochodzie randomowo (silnik załatwiony) . Te ostrza raczej nie są ostrzejsze niż nóż do chleba (gówno jest z reguły miękciejsze). (ostrza załatwione). Dawaj w te klapkę i rób zdjęcia. Zaoszczędzisz jakieś 2 stówy na typa co te "śrubke" za ciebie odkręci
@Just_Piotrek: Dobra, trochę mnie uspokoiłeś. Zadzwonię do producenta i zapytam, czy to inwazyjne i czy bezpieczne, żebym sama robiła, jak powie, że to łatwe, zrobię randkę z gównokruszem.