Wpis z mikrobloga

@tmtm: Dobrze, że Cię widzę, jakiś kapuś doniósł na mój wpis, pod którym była nasza rozmowa i został już dwa razy zdjęty (bo go po małych zmianach jeszcze raz zamieściłem, więc jakbyś chciał być złośliwy, to mógłbyś zaszyderzyć, że widzę słomkę w oku TVP, a nie widzę belki w wypokowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tmtm: Wiem, że każdemu chłopcu jego siusiak wydaje się czymś bardzo interesującym, ale świat tej fascynacji nie podziela. Moje pytanie nie miało na celu inicjowania rozmowy o twoich genitaliach, ale unaocznienia ci niewłaściwości bezpodstawnych pomówień.
@Andreth: Zadałem pytanie. Jeżeli Ty wolisz zamiast odpowiedzieć insynuować mi coś o genitaliach, to zastanów się nad sobą. Jest takie stare przysłowie "Głodnemu chleb na myśli".
@tmtm: Nie, nie zadałeś pytania, co ci usiłowałam uzmysłowić. (Jak widzę robiąc błąd dydaktyczny, bo teraz nie jesteś w stanie oderwać uwagi od siusiaka, powinnam była użyć innego przykładu). Otóż nie zadałeś pytania, tylko rzuciłeś (jak to trafnie rozpoznałeś w mojej wypowiedzi) bezpodstawną insynuację. Wypadałoby odszczekać. Jak widzisz starszego i wyróżniającego się człowieka, zawsze taki masz odruch, żeby na niego napluć?
Nie, nie zadałeś pytania, co ci usiłowałam uzmysłowić


@Andreth: Jeżeli dla Ciebie "On w końcu donosił na kolegów czy nie donosił? " to nie jest pytanie, to ja nie jestem Ci tego w stanie wytłumaczyć.
Proszę zachowuj kulturę w wypowiedziach. Ja szanuje każdego starszego człowieka spotkanego na ulicy. Ale to nie jest tak, że muszę szanować każdego starszego człowieka, gdy znam trochę jego przeszłości.
Przykładowo. Czy uważasz, że muszę szanować na