Wpis z mikrobloga

@Singularity00: same pokrywki baterii roznia sie jedynie polozeniem i wysokoscia tych plastikowych pinow na gornej krawedzi (w xbone srodkowy jest nizej)
w tym battery packu na gornej krawedzi sa aby te boczne, wez w teorii jak je lekko podszlifujesz to powinien wejsc, aczkolwiek bedzie tylko na ulamku
btw. osobiscie troche bym sie bal caly czas trzymac ogniwo + ladowarka za 8zl w reku i ja po prostu kupilem zestaw 4 eneloopow
auCwSlorpoaSh5TGXogPfUDhO8s9EJ99ecW - @Singularity00: same pokrywki baterii roznia si...

źródło: comment_1613761370w2vtNJDIYFT8wWLIpB4kX2.jpg

Pobierz
przejrzałem więcej komentarzy i dam z tym sobie spokój … 5-6h gry to nie jest coś o co mi chodzi :D

Tak szukam w wolnych chwilach jakiejś baterii bo po latach z PS przywykłem do aku w padzie ale z drugiej strony ceny oficjalnego zestawu to jakaś abstrakcja i tak trwam z paluszkami od 2 grudnia.. póki co mam 3.komplet, oba ostatnie z warty jakieś co były w markecie.

Wolałbym mieć baterie
@Baccon: No ja mam jednego i nie narzekam. Ale w sumie oczywiście, że mieć dwa, to nieporównywalna wygoda, po prostu wbrew temu co napisałeś - nie każdy ma dwa pady i nie każdy dwóch potrzebuje. Wiem, to mały odsetek, ale istnieje.