Wpis z mikrobloga

  • 0
@belie ciekawi mnie czy jest gdzie wyjść na spacer w okolicy, czy są jakieś parki lub tego typu tereny? Czy bez samochodu można tam żyć? Wiem, że jest kawałek dalej biedronka, a oprócz niej jak to wygląda jeśli chodzi o zakupy? No i czy może gdzieś w nieco dalszej okolicy są jakieś punkty gastronomiczne czy inne punkty rozrywkowo-usługowe?

A korzystałaś może z wykończenia pod klucz oferowanego przez archicom?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@h_poirot: ja sobie na specerowe chodzę wzdłuż Klasztornej w stronę Wojszyc. Teraz tam fajny park otworzyli, ale jeszcze osobiście nie mialam okazji odwiedzić. Najgorzej jesienią, bo ciężarówki trochę rozjeździły, ale teraz już część jest asfaltowa, no i wiosna idzie to nie będzie tak mokro. ;)
Na dłuższy spacer to najlepiej do Parku Brochowskie go. Też daleko nie ma, a rowerkiem to już w ogóle kilka minut.
Z większych sklepów to jest
  • Odpowiedz
@h_poirot: Dobrze że zapytałeś to ochroniles się przed wtopa, to pechowe osiedle wkurrwionych ludzi, ci co nie narzekają to ci którzy kupili jak jeszcze było w miarę tanio a i tak zostali okłamani z tramwajem. Czekam aż otworzą ta linię kolejową do Świdnicy i opuszcza rogatki:)
  • Odpowiedz
ja sobie na specerowe chodzę wzdłuż Klasztornej w stronę Wojszyc. Teraz tam fajny park otworzyli


@belie: gdzie tam park otworzyli? Ten park ma być od ronda do asfaltowej i to za x lat. Następne etapy to sutryk jeden wie kiedy
  • Odpowiedz
@belie: no to gdzie Klasztorna, między Jagodnem, a Wojszycami, a gdzie Wierzyńskiego. No i ten park to na taki spacer max 5 min ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak już nam Sutryk postawi Zielony Klin to rzeczywiście będzie w pytę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: nigdzie nie pisałam, że to przy Klasztornej na Jagodnie (w sumie już nawet nie ma Klasztornej na Jagodnie tylko Artemskiej :)). Ale można sobie iść na spacerek do końca i wstąpić do parku, przysiąść na chwilę. ;)
A za Klin trzymam kciuki. Niestety, trochę polityki tam się zaczyna wkradać i każdy patrzy jak zarobić... :(
  • Odpowiedz