Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: ale wiesz, że można wychodzic?


@rouli: Zawsze znajdą się bystrzaki co się będą cieszyć że część obostrzeń znieśli więc czego narzekacie xD

Większość wydarzeń odwołanych
Masa usług zakazanych

Ale otworzyli lasy więc nie wiem o co wam chodzi można zobaczyć dzika jak sra
  • Odpowiedz
ale lockdowny itp są na całym świecie, nie tylko w Polsce


@powiedz: ale mnie nie interesuje, czy w Somalii są lockdowny (BTW: w Tanzanii nie ma, podobnie w Etiopii, wię cały świat chyba nie), mnie interesuje dlaczego nas rząd rucha w dupę, w trybie "ludzie umieją a pan pyta o podstawę prawną", etc.

Umiera tyle ludzi, ile umierało zawsze, a wzrost liczb w listopadzie wynika z tego, że ludzie boją się
  • Odpowiedz
@mkarweta: czekaj czekaj

Odniosłeś się do wpisu o długim lockdownie pisząc ze stonoga miał racje (co w domyśle znaczy ze to wina pisu).
No i PiS jest najgorszy - zaniedbał służbę zdrowia przez co ma miejsce to co czym piszesz, nielegalnie przepycha i obostrzenia i wszelkie inne ustawy.
Ale konkretnie w tym przypadku - długości lockdownu - to nie jest specyfika pisu. I tylko o to mi chodziło.
  • Odpowiedz
Ale konkretnie w tym przypadku - długości lockdownu - to nie jest specyfika pisu. I tylko o to mi chodziło.


@powiedz: fomrlanie to jest wina PiS, bo to oni przedłużają go w nieskończoność.
  • Odpowiedz