Wpis z mikrobloga

Popelnilem serwer dyskordowy dla chetnych na nobilitacje ponad-przegrywowa, na razie w fazie beta testow, he he. Jesli jest ktos zainteresowany to prosze pisac na PW. Niedlugo wrzuce link na publika, ale przed dostaniem grantow, na bycie czlonkiem tego szlachetnego bractwa, bedziemy mieli drobna weryfikacje.

Tylko nie dla takich zwyklych #przegryw to, dla chetnych na #oswieconyprzegryw. A czym sie charakteryzuje taki #oswieconyprzegryw?

- akceptuje fakt, ze jest przegrywem, stara sie i pracuje nad poprawa swojego losu
- doznal oswiecenia i nie musi utozsamiac sie z wlasnymi myslami. Pracuje nad zepsutymi programami wtalaczajacymi mu przez normickie srodowisko przez lata dorastania i zyciu w nieswiadomosci
- rozumie swoich braci i niezaleznie na jakim etapie gry w zycie sie znajduje, kibicuje i wspiera ich w walce z przeciwnosciami losu i wlasna, #!$%@? psychika. Przepraszam za slownictwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- chcialby zostac szlachetnym rycerzem przegrywu, wybic sie ponad normictwo i stac w obronie godnych wartosci w nadchodzacym swiecie klaunow, honk, honk.
- jest otwarty na tematy, ktore moga przyniesc mu oswiecenie w roznych dziedzinach zycia. Nie na tyle otwarty, aby wypadl mu mozg.
- poszukuje srodowiska, ktore da mu wsparcie i inspiracje do zmian wyniszczajacych nawykow
- jest smieszkiem, gardzi patologia
- nie jest niewolnikiem zdechlego nihilizmu i swoich negatywnych mysli, POWTARZAM, lub chce wyzwolic sie z lancuchow zniewolenia
- nie wspiera patologii, powtarzam, to jest /comfy/ serwer przyjaciele

Tyle na razie :)

Wielu z was moze sie z tym nie zgadzac, rozumiem. Zmiany zawsze wywoluja silny opor.

PS. Cholera, prawie stracilem wpis, bo przegladarka z kilkoma tysiacami otwartych kart zaczela szwankowac. Czyzby jakies ciemne sily chcialy przeciwdzialac mojej pracy? AAAAAAAAAAAAAA.

#wychodzimyzprzegrywu

Wolam poprzednich plusujacych przyjaciol:

@sxldsxxl: @zigamsedodoopy: @pozmu: @MysticDream: @KasandrycznyMuminek: @Quote @mitnick94 @UrbanHorn @Leevvir @Dibhala @Dundes2136 @Shakyor
maze - Popelnilem serwer dyskordowy dla chetnych na nobilitacje ponad-przegrywowa, na...

źródło: comment_1613687277xZvfYsDPeMMJDiA5iIVJkc.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@zero_dwa: wklej cala dyskusje, a nie wyrwane z kontekstu zdania kolego. Obys znalazl ukojenie, aniolku. Czemu nie wkleisz swoich wypowiedzi, jak obrazasz czlonka naszej swietej grupy, kiedy ewidentnie przypominalem Ci o tym dla kogo jest ten serwer.

Podejrzewam, ze te serwery na ktorych urzedowales i tak na nie plules jadem to byly twoje halucynacje.
  • Odpowiedz
nie polecam


@zero_dwa: a ja polecam. Zresztą jednym z celów kanału jest: wsparcie i inspiracje do zmian wyniszczających nawyków. Załóż swój kanał jak Ci nie pasuje. Bez odbioru z mojej strony
  • Odpowiedz
@MysticDream: Nie rozumiem czemu zatem nie wrzucił screenów, na których wszystkich wyzywał, gdy byli dla niego na siłę mili ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zresztą pierwszym krokiem jest przeczytanie opisu servera, to nie jest zbieranina na siłę.
  • Odpowiedz
@zero_dwa: @maze: @sxldsxxl: @MysticDream: Miałem kiedyś takiego jednego który pod tagiem #przegryw chciał porady na temat integracji pozytywnych nawyków do swojego życia codziennego. Wymienił całą listę rzeczy za które chciałby się wziąć, ale już przed samym startem stwierdził że nie da rady.

Wiec jako pomocny kolega, który kiedyś był w podobnym położeniu, napisałem mu żeby nie narzucał sobie aż tak radykalnych zmian wszystkich na raz. Niech weźmie jedną
U.....n - @zero_dwa: @maze: @sxldsxxl: @MysticDream: Miałem kiedyś takiego jednego kt...

źródło: comment_1613730817YZT7QF8JnTyGgNc0pnXVku.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@UrbanHorn: Zdiagnozowałeś główny problem i wyjaśniłeś, skąd on wynika. Ja tylko dodam, że skoro ktoś ma niską samoocenę i pisze, że na pewno mu się nie uda, to dlaczego inni mieliby uważać inaczej?
  • Odpowiedz