Wpis z mikrobloga

@Oknonapodworze: ludzie zapominają, że to był 1995 rok. Dla porównania w tym samym roku w Polsce wyszły "Młode wilki" czy "Tato". To pokazuje jaka wówczas była przepaść między amerykańskim a polskim kinem. Jeśli chodzi o MK, to sceny walki bardziej mi się podobały w serialu "Porwanie", ale serial miał dużo słabsze efekty specjalne, mimo że był troszkę młodsza produkcją.
@MysticDream: Dokładnie. Zresztą nie rozumiem tego narzekania na ten film. Wtedy to była świetna produkcja i udana ekranizacja gry. Może ludziom trudno było wejść w ten klimat. Ale pamiętam, ze nie mogłem dojść do siebie po seansie. Juz otwarcie i pierwsza scena spowodowały, ze serce waliło przez cały seans.
A jak Ci sie podoba ten nowy trailer? Jak dla mnie wygląda to dobrze, ale wiadomo jak to często jest z trailerami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CulturalEnrichmentIsNotNice: jestem mega sceptyczny.
Tak jak kiedyś byłem swojego sortu fanem MK, tak nie mogę odrzucić faktu, że kiedy podchodzą do tematu fabuły, zawsze wywracają ją do góry nogami, więc dobry to może być film na chwilę, ale prawdopodobnie szybko straci na wadze z perspektywy fabularnej.

Zaraz się odezwą: "przecież to bijatyka, głównym elementem tego uniwersum jest brutalność."
Whatever.. To chyba nie wymaga ogromnego wysiłku, by trzymać się jednej wersji wydarzeń.