Wpis z mikrobloga

@Hejtel: kumpel z pracy ma całą rękę z ramieniem w postacie z DB. Zrobił w tamtym roku. Ma 28. Jeżeli sie oytasz obcych ludzi czy coś wypada to raczej nie jesteś gotowy albo jesteś po prostu #!$%@?ą
Dziaba jest dla ciebie tylko i wyłącznie. Znajdź kogos kto dobrze działa w tych klimatach i ogień niech się igły palą
@m0rgi: bo by się okazało że nie jesteś starszy piździaku, wystarczy zwyczajnie nie oglądać i nie być zainteresowanym jakimś gównem żeby tego nie znać, #!$%@? w dupe geniuszu
@interpenetrate: No właśnie taki był neonowy zamysł:) Szanuję mega tatuaże z DB w stylu anime, ale chciałem coś nietypowego. Zawsze podobały mi się neony i w sumie dziewczyna znalazła idealną grafikę. Wiadomo, zdjęcie było robione dzień po wykonaniu, teraz już włosy odrastają, kolory jakby wchodzą w skórę. BTW, artysta tworzący te grafiki ma ksywę Kanchiyo i mimo że wciąż mam w głowie te 10 godzin ciągłego dziarania, to wiem że wybiorę
Pobierz
źródło: comment_1613719262VQkwwKcMbQqWaSoM5NHXhH.jpg
@interpenetrate: tak dokładnie, to ona,:) nie mam zielonego pojecia jak to sie robi, bo 95% czasu patrzylem w druga strone xD wyglada to jak po prostu bazowanie na kontraście ciemnego koloru z białą kreską, stąd taki efekt. Zaufalem jej, bo na konsultacji powiedziałem, ze zdaje sobie sprawe, ze ten neon nie będzie świecić, po prostu chcę cos w tym stylu. A typ obok powiedzial- Jak Iana bedzie robic, to na pewno