Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@WebsterBolek: https://twitter.com/amatsukauto/status/1361880048068796416
Czyżby jednak była pokryjomu w Hololive? Jej nagły i szybki sukces był zbyt podejrzany. A technologia wykorzystywana na strimach to wręcz kopia tej z Hololive... No ładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@muzzykalny @CzosenWan @BlackReven @Hajak @JustKebab
tamagotchi - @WebsterBolek: https://twitter.com/amatsukauto/status/136188004806879641...

źródło: comment_16136029806tH31ygVgmyw1IWa1UCXrs.jpg

Pobierz
@chinskiebajki: nie znam jej kontraktu, ale skoro Hololive odwalało rzeczy bez jej zgody mimo zapewnień o "niezależności", to słabo ;d Można rzec, że gdyby nie oni, to by nic nie osiągnęła i nie zarobiłaby gór hajsu, ale z drugiej strony - łachy nie robią, gdyby nie ona, też by na niej nic nie zarobili.

Mnie bardziej niepokoi to, jak będzie wyglądał teraz jej avatar, skoro do tego, którego używała, nie ma
@chinskiebajki: a o co może chodzić? O bieda grupę Nijisanji xd? Ich avatary inaczej działają, z tego co zdążyłem zaobserwować. Wiele razy wspominała na swoich strimach o innych dziewczynach z Holo. A jej audycje w kwestii technicznej były aż rażąco zbyt znajome...
@tamagotchi nie żebym był jakoś negatywnie do niej nastawiony xd lubię ja ogladac. ale kwestie techniczne tak.bym nie patrzył.bo tutaj najwięcej daje awatar Ona ma jakościowo na poziomie hololive bo jednak ten sam artysta xd a tak jak czasami patrzę na jakieś mniej znane niezależne vtuberki to technicznie tak bardzo nie odbiegają, jedynie jakością awatara ewentualnie.

A tak to można sobie gdybać. Równie dobrze użyła tego że to jakaś firma żeby zrzucić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chinskiebajki: tego jeszcze nie grali xD żeby ktoś mi na niezależnym strimie zabraniał wspominać o kimś/o czymś o ile to nie łamie prawa albo nie jest niezgodne z zadaniami YT. Jakbym miał taki kanał i by tak było to bym wyśmiał taką firmę. O ile nie mówiła o nich nic negatywnego nie widzę żadnych podstaw żeby mieli prawo się do czegokolwiek doczepić. No chyba że masz na myśli że jakiejś rzekomo