Wpis z mikrobloga

Ile w przybliżeniu trzeba wydać gotówki żeby dostać 150 shardów na heirlooma w obecnym evencie? Z tego co widziałem trzeba otworzyć 24szt skrzynek- jak to wygląda jeśli powiedzmy mam już jakieś skiny kupione za materiały, wtedy proporcjonalnie muszę kupić tych skrzynek mniej?
#apex #apexlegends #xbox #ps4
  • 29
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: paczka po 700 monet, czyli 700 x 24 (minus 700 x ilość przedmiotów które już masz). Gdybyś nie miał żadnych to łatwo policzyć że potrzebujesz 16800 monet za *640 zł* #!$%@?. No opłacalne w #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: no ja gram w to od premiery ale z przerwami po kilka miesięcy, wróciłem w tym sezonie po przerwie od sierpnia i nawet przyjemnie się pyka. Mam ponad 500h i do tej pory nie wydropił mi heirloom. A jeśli chodzi o wydatki na tę grę wydałem kiedyś 4 dychy za które zrobiłem 2,5 passa i moooże kupię passa w tym sezonie jeśli mi nie obrzydnie ta gra w najbliższych
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Suplement_Diety: ten event jest dość łatwy, trzeba wycraftować jak najwięcej skinów na bronie, potem otworzyć 2 darmowe paczki za questy a potem "tylko" dokupić tyle paczek ile brakuje ci do kompletu xD Respawn/EA nie dostanie ode mnie ani złotówki dopóki nie ogarnie tych ziemniaczanych serwerów...
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: zrobiłbym tak.
Wycraftowal ile się da epickich przedmiotów. Kupił zestawy co da 10 skrzyń i 6 legendarnych skinów. Otworzyłbym paczki. Jak muszę to zrobiłbym zadania i tym sposobem zaoszczedzil minimum 1400 monet. Resztę bym ewentualnie dokupił
  • Odpowiedz
@Bonkojad: za 1250 monet masz skin do mirage i Gibiego. 5k daje Lifeline i 7 skrzyń (skórka normalnie 1800 i 7000 monet za skrzynie co oszczędza 3800 monet). Bloudhound i skrzynie to 2.5k (skórka 1800 skrzynie 2100 co oszczędza 1400 monet) za 2250 czy 2.5k masz bangalore i octane co oszczędza 700 monet.

Z samych zestawów masz prawie 6k taniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bonkojad z drugiej strony 15400 wychodzi za zakup skrzyń po 700/szt a przy tym kombinowanym sposobie wychodzi praktycznie tyle samo bo łącznie mamy 16 pakietów ze skinami, do tego musimy dokupić 6 skrzyń i dwie dostajemy
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: niby tak, bo ten event ma ceny normalne, a nie 2x większe ¯\_(ツ)_/¯
Szczerze to bym się nie spinał. Zdropilem heirloom między 250 a 270 lvlem. Swego czasu kupowałem dużo paczek, ale nie mam ciśnienia na skiny. Brakuje mi tylko legendarki na 3 broniach. Heirloom nie ma żadnego wpływu na grę, no oprócz tego że nie biegasz z pustymi rękami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz