Wpis z mikrobloga

Hej, szukam jakiegoś narzędzia, które ułatwi mi zbieranie informacji i zastąpi uzyskiwanie ich poprzez email.
Przykład mam 150 pracowników w terenie, od których chce szybko uzyskać informację czy posiadają lub nie jakiś przedmiot np. kabel danego typu. Wrzucam im w tym narzędziu jakąś ankietę / formularz, gdzie wypisują imię nazwisko a następnie wypełniają tak lub nie. Następnie ja mogę zapisać sobie wynik do csv/xlsx i sprawdzić zarówno sumarycznie jak i per osoba.

Narzędzia google i ms online niestety odpadają, firma zabezpieczyła pracownikom terenowym sprzęt na tyle, że te są poblokowane.

#programowanie #php #komputery
  • 9
@xReapeR najlepiej chyba będzie po prostu pogadać z firmą, nie ma co sobie życia utrudniać i wymyślać koła na nowo, skoro największe koncerny już zrobiły takie narzędzia
@XSpeedyX: tu będę miał problem, dział security to Stany i mają fioła na punkcie bezpieczeństwa przed tym aby nikt danych nie kopiował / wynosił etc. Na Forcepoint masa reguł... Mam serwer aby coś postawić swojego, widzę, że oferują mi kilka rozwiązań takich jak w załączeniu, będę próbował.

Może ktoś miał po prostu coś podobnego gdzieś na oku to może podpowie :)
xReapeR - @XSpeedyX: tu będę miał problem, dział security to Stany i mają fioła na pu...

źródło: comment_1613460645aWqTAWclvLlGp8sueu7TC8.jpg

Pobierz