Wpis z mikrobloga

Miał dupę, nigdy ze swojego związku nie robili show,


@tylkostrimi: Teoretycznie nie ale aluzje do tego w clicbaitowych tytułach i filmie na netlixa było akurat sporo
  • Odpowiedz
@virotresor: z tych filmów to wynikało tylko niestety filmy są już nie dostępne więc ¯\_(ツ)_/¯

sami się plątali w zeznaniach, tak wprost mówili "wspólna decyzja", a potem z historii wynikało że no jednak nie do końca, także...
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie się chowają pod biurko podczas trzęsienia ziemi ;)
Ja mieszkam na Dolnym Śląsku i jak jest mocniejsze tąpnięcie w kopalni, to 5 pięter pokonuję w 15 sekund xD
  • Odpowiedz
@Niles: ty serio nie mozesz sobie wyobrazic ze zwiazek moze sie skonczyc w inny sposob niz jedna strona rzucajaca druga? Rzeczywistosc bywa bardziej skomplikowana niz pasty na wykopie
  • Odpowiedz
@virotresor: oczywiście że mogę, tylko że oni sami to wszystko opowiedzieli i tak z tego wychodzi. Spoko jestem dorosły, gardzę tagiem #przegryw i oglądam (tak! nadal oglądam, choć już nie każdy film) Gonciarza i potrafię sam wyciągać wnioski. Gonciarz sam dumnie mówi (zresztą nawet w ostatnim Q&A powiedział) że sam dziwi się jak łatwo udaje mu się przekazywać jego publiczności tylko to co on chce ujawnić i my,
  • Odpowiedz
@Niles: czyli ogladajac gonciarza robisz sobie synteze wlasnych interpretacji jego zycia i przekazujesz je dalej jako fakty zeby powielac wykopowe fejki na jego temat na wykopie. To cudownym musisz byc czlowiekiem. Dobrze wiesz ze 95% tutejszych stulei nie ma zielonego pojecia o czym mowi
  • Odpowiedz
@virotresor: nie syntezę, zresztą on sam otwarcie mówi że oszukuje widzów bo nie chce zdradzać swojego życia prywatnego, kłamał, kłamie i będzie kłamać i wiesz co? Nie ma w tym nic złego, bo po prostu chroni swoje życie prywatne. Dlatego twoje podejście jest złe do tego co mówi o swoim życiu prywatny bo on kłamie lub przynajmniej mocno koloryzuje. Można lubić jego filmy, może ktoś tam lubi sztukę w którą
  • Odpowiedz
@Niles: nie rozumiem twojego emocjonalnego zaangażowania w ich zwiazek. Czujesz sie oszukany jako widz ze gonciarz nie powiedział na filmie ze Kasia go rzucila, bo wedlug wypatrzonych przez ciebie poszlak bylo inaczej?
  • Odpowiedz
@virotresor: nie, rozmawiam z tobą i próbuje wyprostować twoje kłamstwo które poleciało w gorące

nie rzucila go i nigdy sie o niej nie wypowiadal po skonczeniu zwiazku. To wszyskto fanfiki wykopu
  • Odpowiedz
@Niles: nie gadal o tym wielokrotnie, i nie wiesz tego ze rozeszli sie na wniosek kasi. Ty serio nie odrozniasz faktu od czegos co uwazasz?
Edit: ja jestem swiadomy ze oni nagrali film o zwiazku, to jego uwazam za "koniec zwiazku" w medialnym rozumieniu zakończenia przez nich tego tematu. Oni to nagrali rok po rozstaniu bo mieli dosc pytan na ten temat. Swoja droga spora czesc tego filmu byla o
  • Odpowiedz