Wpis z mikrobloga

Piszemy o złości i 1% procencie podatku. Jaki ma to związek?
Ciężko Wam czasem powstrzymać emocje pod wpływem wieści dochodzących ze świata polityki? Macie ochotę w coś kopnąć? Czymś rzucić? W coś uderzyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A może dławicie złość w sobie i psujecie sobie zdrowie? Mamy dla Was alternatywę. Nic tak nie pomaga, jak działanie. Wtedy, zamiast bezproduktywnej i niszczącej złości, pojawia się nadzieja i zaczyna się dziać dobrze. No, ok… czasem trzeba na to trochę poczekać¯\(ツ)_/¯, ale wizja zmiany trzyma nas w formie.
Chcemy, byście mieli jak najmniej powodów do złości, by państwo było przyjazne obywatelom, a władze podejmowały jawne i przemyślane decyzje. Patrzymy władzy na ręce niemal 20 lat, niezależnie od tego, kto sprawuje w Polsce władzę i będziemy to robić kolejnych 20, jeśli rządzący nie będą przestrzegać naszych praw i trwać w kulturze tajemnicy. Ale do tego potrzebujemy Waszej pomocy.
Więcej piszemy tutaj:,,Nie złość się na darmo!".

Spokojnego wieczoru, bez złości! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam:


_
Wspieraj nasze działania! Przekaż 1% KRS 0000181348. Dziękujemy!
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #1procent #1procentpodatku
WatchdogPolska - Piszemy o złości i 1% procencie podatku. Jaki ma to związek? 
Ciężk...

źródło: comment_1613415804wwXD48kmPiUwoN2aDOWhbJ.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: jestem księgowym. moim obowiązkiem jest się zapytać gdzie dana osoba chce przeznaczyć swój 1%. wielu naszych klientów odpowiada gdzie chce przeznaczyć swój 1% podatku w ten sposób: "wszystko jedno, wybierzcie coś fajnego". no to właśnie wybrałem. to wy. pozdrawiam
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Gdyby nie moja chora kuzynka przekazywałbym te 1% wam lub psychiatrii.
1%, Podatki, pit, zus, skarbówka, #!$%@? z pisu, opłata, odpis, socjalizm, arkusz, wsparcie, organizacje, organizacje pozarządowe. < To dla googla

Robicie świetną robotę, tak trzymać.
  • Odpowiedz
Ten jeden procent od zawsze przekazywałem hospicjum, które zajmowało się moją ciocia w jej ostatnich dniach, teraz wiem że wy tego bardziej potrzebujecie. Myślę, że ciocia Ania nie będzie miała mi tego za złe, pozdrawiam was.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzieś słyszałem że z tym podatkiem na biedne dzieci/fundację to wał. Wie ktoś może jak to się odbywa faktycznie.
  • Odpowiedz
jestem księgowym. moim obowiązkiem jest się zapytać gdzie dana osoba chce przeznaczyć swój 1%. wielu naszych klientów odpowiada gdzie chce przeznaczyć swój 1% podatku w ten sposób: "wszystko jedno, wybierzcie coś fajnego". no to właśnie wybrałem. to wy. pozdrawiam


@maslany_maslak: Wzrusz. Wielkie dzięki. Pozdrawiamy!
  • Odpowiedz
Gdyby nie moja chora kuzynka przekazywałbym te 1% wam lub psychiatrii.

1%, Podatki, pit, zus, skarbówka, #!$%@? z pisu, opłata, odpis, socjalizm, arkusz, wsparcie, organizacje, organizacje pozarządowe. < To dla googla

Robicie świetną robotę, tak trzymać.


@Aeon: Jasne, rozumiemy. Zdrowia dla kuzynki i dzięki za informacje dla Googla. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz