Wpis z mikrobloga

@Kuba1005: widzisz, on podróżuje i zwiedza, ty w tym samym czasie klepiesz w klawiaturę i się z ludzi naśmiewasz. Pochwal się, co robisz w życiu i ile masz lat?
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Mysle, ze kazdy z nas choc troche by sie bal byc tam na gorze, z dolu wydaje sie spoko ale na gorze juz tak nie jest, nawet Piter bylo widac ze ma niepokoj w glosie hehe

Ogolnie to mysle ze nikt z nas na wakacjach nie chcialby byc na biezaco kamerowany.. Wiadomo ze to ich praca ale mimo wszystko tez sa tylko ludzmi i chca odpoczac.

Fajnie ze nagrywaja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kuba1005: Kilka dni temu pytałeś na wykopie jak się nauczyć na kolosa w 3 dni, dodając w komentarzach coś o wyjebkowym podejściu. Nie wiem, czy z taką postawą czeka Cię taka świetlista przyszłość ( )
  • Odpowiedz
@HamsterPL: @Kuba1005 pogrążyłeś się gościu, jesteś marnym wykopkiem który w internecie próbuje być kimś kim nie jest. Uwielbiam takich ludzi jak ty, możesz mi w prywatnej wiadomości wysłać swojego instagrama albo fb, z chęcią tam się do ciebie odezwę :D
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Nie znasz mnie i z góry zakładasz że jesteś od kogoś lepszy. Skup się na studiach i usuń tu konto. Z tego co widzę to wiecznie jakieś osoby od ekipy albo z Fame wyzywasz lub mówisz ze jakaś kobieta jest brzydka. Pokaż swoją piękną morde wojowniku ;)
  • Odpowiedz
@cycu107: typie wyciągnij kija z dupy , kiedy ogarniesz ze nie wszystko co przeczytasz w necie to prawda XD a pojęcie zartu i ironii nie jest ci chyba znane i naprawdę musiałem trafić w twój czuły punkt ze tak się wzburzyles tym ze dla żartów wywyzszylem się pisząc zs studiuje lekarski XD
  • Odpowiedz
@HamsterPL: no tak bo 1 rok studiów i to czy zaliczę go na 3 czy na 5 zdecyduje o tym jak dobrym lekarzem będę w przyszłości , kocham jak wypowiadają się ludzie którzy nie maja pojęcia o tym kierunku XD a sami studiują gowno kierunek jak lingwistyka
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kuba1005: Tobie się tylko wydaje. Jestem człowiekiem który nie przejmuje się tym co ludzie mu powiedzą, tym bardziej takie łby jak właśnie ty. Mimo iż jesteś na studiach to wydajesz się życiowym przegrywem :)
  • Odpowiedz