Wpis z mikrobloga

@Szkolnik: #kononowicz Powiem wam tyle: Każdy z was wykopki jest wyszczekany w opór i robicie tyle że masakra a nie potraficie nawet niepełnosprawnego człowieka do domu opieki wysłać, Suchodolski za zaśmiecanie lasu dostaje 100 zł i tylko tyle kary dla niego na dzień dzisiejszy jesteście w stanie załatwić, pampolini jest pajacem i wykopkiem który tak samo nic nie robi nie wnosi i tylko żeruje na was i szkolnej, piszecie żeby farba na łeb poszła przy inhalacjach a jakoś Wojtuś dalej czysty jak łza i mało tego śmieje się wam prosto w pysk... Akcja stop donejt to jest kpina i to szczególnie od strony waszej czyli przegrywów z tego tagu, jeżeli nie macie gdzie wysyłać kasy to ja zrobię transmisję gdzie będę zbierał na schroniska dla psów bo tam gdzie mieszkam jest ich dużo a że za siedzenie potraficie przelać kilka tysięcy to ja pójdę trochu dalej i pokaże pustą ścianę. Jeżeli jeszcze raz zobaczę na wykopie jakis post odnośnie wylewania farby na łeb szczura to od razu zgłaszam taki post i będę wnosił o ban dla takiego człowieka na adres MAC danego urządzenia. Na koniec chcę dodać że każda wasza akcja to niewypał i radził bym wyprowadzić się w końcu od mamusi i iść w świat, niektórzy od razu od 0 zacząć ponowną naukę a drudzy do roboty przy łopacie #patostreamy
  • 9