Wpis z mikrobloga

@gien Oczywiście że wiem iż gra to tylko tło dla strimera. Niemniejjednak na całej kuli ziemskiej od miesiąca nie znalazł się jeden gimnazjalista z 10 000 subskrajberów który zdecydowałby się odpalić grę wszechczasów, najlepiej sprzedany mega hit w histori, arcydzieło technologiczne i zdobywce 300 nagród przed premiera w tym najlepszy gry na konsole.

Rekordzista branży, miesiąc po premierze ma mniej widzów niż wiedźmin 3 czy Fallout 4 po pieciu latach. Społeczność tej
Pobierz trejn - @gien Oczywiście że wiem iż gra to tylko tło dla strimera. Niemniejjednak na ...
źródło: comment_1613399118DVoHMNgSCOUgn53GrPJhO4.jpg
@trejn: Każdy kto miał przejść grę, już to zrobił, a nie ma sensu nikomu poważniejszemu streamować grę o takiej reputacji. Jak możesz mówić, że nie ma dla kogo robić aktualizacji i dodatków, skoro tę grę posiadają miliony graczy? Porównaj z niewypałem No Man's Sky, które dostało drugie życie poprzez aktualizacje.
Każdy kto miał przejść grę, już to zrobił [...] Jak możesz mówić, że nie ma dla kogo robić aktualizacji i dodatków, skoro tę grę posiadają miliony graczy?


@gien: Dlatego co mają dodawać? To nie gra multiplayer wyszło jak i wyszło, ludzie przeszli w bólach i zapomnieli. Miały być mityczny Day one patch, potem wielka aktualizacja na styczeń - wszystkie okazały się totalną kompromitacją. Ludzie czekają na DLC, na bank będzie 40
@Kantar:

Żadnej dyskusji o postaciach prawie, fabułe, przemyśleniach "filozoficznych"


I to jest element za który nienawidzę cyberpunka. Cudowne uniwersum z klimatem który wpada w serce. Ale zrobili z tego surowy szajs na kilka godzin, strzelanke po sznurku gdzie przechodzisz i wiesz wszystko - trzy super śmieszne istereggi to maks co cię spotka.
Taki wiedzmin pokazywał mi się w proponowanych z ciekawostkami parę lat od premiery. Control głupia strzelanka a lore miała
Pobierz trejn - @Kantar: 
 Żadnej dyskusji o postaciach prawie, fabułe, przemyśleniach "filoz...
źródło: comment_1613401045UxzFCIBIGy7W9kBSh7FqC6.jpg
@trejn: Mogą dodawać dodatki dla singla. Jestem pewien, że nie dodadzą DLC na zaledwie 40 minut gry, ale jeśli tak zrobią, to na pewno mają w tym jakiś ukryty plan podtapiania. Porównanie do NMS stąd, że mają podobną historię, tylko inną wielkość nadmuchanego balonu. CDPR nie powiedzieli, że zamknęli już prace nad grą.
@Kantar w sumie mam podobnie, chyba największa wadą fabuły Cyberpunka jest to, że jest za krótka. Z tych charakterystycznie cyberpunkowych motywów (np. Cyberpsychozy) można było wyciągnąć o wiele więcej, a tak to mam wrażenie że niektóre są poruszone po prostu żeby były. Ja już przed premierą nie za bardzo kupowałem to wyjaśnienie, że "CP będzie krótszy bo wiedźmina przeszło mało osób". Akt I (z Jackiem) powinien być o wiele dłuższy. Dyskusji na
@Kantar: Ta losowość też się nudzi, a wychodzą też coraz to nowsze gry pod coop. Tutaj nie chodzi o wracanie, bo jeśli dodatek ma być darmowy, to będą liczyć na przyciągnięcie ludzi i nie wiem, co tam chcą zaoferować.
@trejn: oj tak tak choom +1, a nawet i plus +10.

Kupowanie żarcia - pyk masz tu okienko kliknij sobie, w RDR2 podchodzisz do lady i otwierasz spis z asortymentem lub bierzesz item z półki, jak chcesz zjeść to postać ma przygotowaną animację dla każdej konserwy, mięsa, alko itd. Możesz nawet w barze zamówić posiłek i w cutscence postać go zje. RDR2 ma nawet w pełni animowane jedzenie u NPCów, tj.
@trejn: nikogo normalnego to nie dziwi, gra nie jest warta drugiego zagrania albo oglądania gry u kogoś innego bo nieważne jak grasz to zawsze jest tak samo z małymi wyjątkami. Jestem ciekaw jak REDzi mają zamiar sprzedać dodatki kiedy zainteresowanie grą spada w #!$%@?, a 2021 będzie rokiem poprawek XD