Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Z anonimowych, bo bliżej mi do 30tki niż 18tki. Chcę w końcu zdać na prawo jazdy. W związku z tym pytanie. Ile jazd doszkalających sobie wykupić? Czy może cały kurs od nowa? Z czego najlepiej się uczyć? Jakaś książka? Strona internetowa? Czy znajdę gdzieś pakiet pytań egzaminacyjnych? I jak opanować strach przed ponownym wejściem za kółko?

#prawojazdy #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #602a4563a2a355000ae915a1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Baza pytań na egzamin na pewno bardzo urosła w ostatnich latach. Proponuję wykupić jakiś program z aktualną bazą danych. Jeśli chodzi o jazdy to zadzwoń do szkółki i porozmawiaj z instruktorem. Razem dobierzecie ileś tam godzin zależnie od potrzeb. Zacznij od 5 czy coś. Jak nie masz traumatycznych przeżyć z samochodem to strach minie jak poczujesz się pewniej i się ,,rozjeździsz".
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja po 5 latach brałem 25h bo jeżdżę bardzo źle xd plus jest apka egzamin prawo jazdy za chyba 20zl na 3 miesiące i dosłownie te same pytania co tam miałem wylosowałem na egzaminie więc nawet nie trzeba za specjalnie znać już zasad tylko przeklikać te pytania ze 100 razy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jest taka książka jak kierowca doskonały, wszystko opisane w jednym miejscu, bardzo spoko. Odnośnie teorii to przerabiasz całą bazę pytań tak aby rozumieć, nie na pamięć. Dokup sobie kilka godzin na początek, w miarę potrzeb dokupujesz kolejne. U mnie to wyszło z 17h zanim podszedłem do egzaminu. Z opanowaniem stresu ciężko, ale ważne abyś wybrał instruktora z odpowiednim podejściem. Jak się bardzo stresujesz to w aptece bez recepty dostaniesz tabletki
  • Odpowiedz