Wpis z mikrobloga

@kolotego: Ogólnie ja bym z tym towarem z ekspozycji uważał. Kiedyś w euro były tablety z Windows 8 w podejrzanie niskich cenach i w dziwacznych nieco sklepach dostępne. W praniu wyszło że te które są dostępne to te które już w sklepie się nie chciały włączyć tylko nikt ich nie wprowadził "na straty"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kolotego: jak najbardziej wykonane, tylko musi to załatwić sklep na który chcesz towar ściągnąć. Działa to na zasadzie że ktoś ze sklepu dzwoni tam gdzie stoi inny towar i proszą o przesunięcie go na Twój sklep jeśli wszystko jest okej z nim ;) pogadaj ze sprzedawcami nie powinno być problemu.
@Mack00: Jesteś pewny czy zgadujesz?

1. Euro nie sprzeda towaru z ekspozycji jeśli ten jest dostępny w magazynie centralnym
2. W normalnym trybie nie sa dostępne nawet rezerwacje towaru z ekspozycji, ale z poziomu panelu pracownika da się to załatwić.
3. Dyrektor regionalny nie jest w stanie załatwić przerzucenia towaru z ekspozycji na inny sklep więc nie wiem, jak ma to zrobić zwykły pracownik xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Felonious_Gru: sam pracuje jako doradca i nieraz ściągałem coś z innego sklepu dla siebie lub dla znajomych.
1. To tak jeżeli jest na magazynie to staramy się nie sprzedawać z ekspo ale to tyczy się tylko danego modelu.
2. Owszem rezerwacji na ostatnią sztuka nie zrobisz ale pracownik może zapakować i przesłać dany towar na inny sklep bez problemu.
3. Skąd takie info? Zapewne regionalny nawet nie wie o co chodzi