Wpis z mikrobloga

Krzyś Gonciarz wrócił na youtube! Przynajmniej tak ogłasza, znowu płacząc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krzysio w najnowszym g&a śmieje się, że ktoś nazywa go cuckoldem, albo pisze "Kasiu wróć".
Wiadomo, że z Kasią to dawno i nieprawda, bo od dwóch(?) lat jest Paulina :) Modelka, artystka, performerka, aktywistka, bi, alternatywka i zapewne wiele więcej.
Wszystkie zarzuty, które tyczyły się Kasi, pewnie trzeba przypisać właśnie tej postaci. To m.in. dzięki tej znajomości Krzyś zradykalizował się i zrozumiał, że jest ARTYSTOM! Nie ważne, że to wydmuszka, oklepane efekty wizualne, że został słupem ogłoszeniowym. Ważne, że młodzi fani niesieni falą protestów i bezrefleksyjnego powielania zachowań swoich ulubionych influencerów klikają lajki, oglądają wspaniałe expose i komentują "Brawo Gonciarz!"
Jeszcze inspiracje Caseyem Neistatem były miłe dla oka, ale późniejsze eksperymenty, a raczej budowanie samouwielbiania i rosnące ego, totalnie odrzuca. W końcu zaczęły przeważać pseudointelektualne przemowy, sponsorowane materiały, fatalne klipy, znowu sponsorowane materiały.
Jak wiadomo Krzyś ma firmę w Japonii i w Polsce. Ostatnimi czasy jednak wszystko co polskie jest złe. To nie przeszkodziło mu np. w ubieganiu się i otrzymaniu dotacji w ramach tarczy antykryzysowej:)
Pandemia, covid, zastój w biznesie. Faktycznie może youtube uratuje finanse, tylko Gonciarz kosztem stałej, starszej widowni, wolał romans z młodszymi odbiorcami. Tu niestety musi konkurować już z wszelkiej maści ekipami, młodymi twórcami, aktywistami.
Z ciekawości sprawdziłam jak owy romans rzutuje na statystki i nie wygląda to najlepiej dla Gonciarza.
Zapewne czeka nas nowy clickbaitowy kontent od Krzysztofa. Niestety.
#gonciarz #przegryw #cuckold #wardega
agu_mal - Krzyś Gonciarz wrócił na youtube! Przynajmniej tak ogłasza, znowu płacząc (...

źródło: comment_16133704600TUSlvJd6BgGxqbuxAc6mK.jpg

Pobierz
  • 40
@virotresor: Właściwie to moje konto jest mniej fejkowe niż Twoje, zwłaszcza, że używam trzech pierwszych liter imienia i nazwiska w wielu innych miejscach, niestety dla Ciebie, nadal jestem kobietą, o zgrozo, starym widzem Gonciarza i to co napisałam wyżej to moje zdanie. Nie lubię go i mam dość jego hipokryzji, po prostu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agu_mal: Dawać #!$%@? o życie prywatne jakiegoś jutubera - top kek.
Zrób jeszcze statystyki zawartości błonnika w kupie gonciarza na przestrzeni ostatnich 4 lat.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agu_mal: Dlaczego miałbym się popłakać?
Ze śmiechu, że ktoś się może do tego stopnia wkręcać w prywatne życie jakiegoś jutubera?
To co robisz to tylko taka toksyczna wersja 10 letnich dziewczynek dających #!$%@? o to z kim spotyka się obecnie i co jadła na śniadanie jakąś piosenkarka na drugim końcu świata.